Szukaj
Jak zwykle...
Spokojne, jest równowaga, kolorki zajefajne, piana fajnie zmiękczona, całość bomba. Klasa, klasa, klasa. Jedyne co bym zrobił to wyczyścił ten rów pomiędzy skałami, na środku, ma dole.
I druga sprawa - wzrok odciąga trochę ten cosiek po lewej na skałach. Jakieś serce czy L.
Japoprostu się nie znam na pro określeniach. Miałem na myśli rozmycie wody
- - - - kolejny post - - - - - -
Co od tych określeń to od kolegi znam jeszcze "wybielanie bieli"
Tez o tym pomyślałem, ale dla mnie to rozmycie wody![]()
Skontaktuj się z nami