Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Cabo Carvoe

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Jak zwykle...



    Spokojne, jest równowaga, kolorki zajefajne, piana fajnie zmiękczona, całość bomba . Klasa, klasa, klasa. Jedyne co bym zrobił to wyczyścił ten rów pomiędzy skałami, na środku, ma dole.
    I druga sprawa - wzrok odciąga trochę ten cosiek po lewej na skałach. Jakieś serce czy L.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sauron10 Zobacz posta
    Jak zwykle...



    Spokojne, jest równowaga, kolorki zajefajne, piana fajnie zmiękczona, całość bomba . Klasa, klasa, klasa. Jedyne co bym zrobił to wyczyścił ten rów pomiędzy skałami, na środku, ma dole.
    I druga sprawa - wzrok odciąga trochę ten cosiek po lewej na skałach. Jakieś serce czy L.
    Stempel pracował ostro-kupę śmieci wywaliłem. Ale maseczkę- znak czasów zostawiłem celowo Z tego samego powodu "dzieło" pseudografficiarza.

    Memłanie, kisiel, smażenie matrycy-te określenia nie są mi obce. Ale zmiękczanie piany ? No, no, no... Chapeau bas.

  4. #4

    Domyślnie

    Japoprostu się nie znam na pro określeniach. Miałem na myśli rozmycie wody

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Co od tych określeń to od kolegi znam jeszcze "wybielanie bieli"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sauron10 Zobacz posta
    Japoprostu się nie znam na pro określeniach. Miałem na myśli rozmycie wody
    Jedyne "pro" jakie przychodzi mi na myśl to "długa ekspozycja" z angielska zwana long exposure . A to o czym wspominam to żargon

  6. #6

    Domyślnie

    Tez o tym pomyślałem, ale dla mnie to rozmycie wody

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Cabo Sao Vicente
    By klepyn in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2018, 15:35
  2. [ Krajobraz ] Cabo da Roca
    By malasana in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 11-11-2009, 15:37
  3. [ Krajobraz ] Cabo de Peña
    By malasana in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 17-09-2009, 10:16
  4. [ Krajobraz ] Cabo de São Vicente I
    By malasana in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 23:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •