Szukaj
Ostatnio edytowane przez franz55 ; 31-01-2022 o 23:53
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
Nie do końca czaję z innej perspektywy? Zrobiłeś zdjęcie z innej części galaktyki czy jak?
...
Cześć,
mam pytanie: czy w astrofotografii można używać migawki elektronicznej, czy mechaniczna lepsza? Jeśli można elektroniczną, to biasy robimy na najkrótszym czasie dla elektronicznej (1/32000s), czy jak przy mechanicznej (1/4000s)?
D300 N105mm f2.8 VR Micro, S17-70mm/2.8-4
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
133 bajeczne.
Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. | Z6III | N24-70/2.8S | N70-200/2.8S | N24-200 | N180-600 | V40/1.2 | kojotowe.pl l fikołki l
Właśnie.
133 jest jak z bajki, a dokładniej jak ilustracja z książki z bajkami. Na pewno może się podobać.
Ja jednak zdecydowanie wybieram 134, za większą naturalność.
Do tego kadr oprócz Wielkiej Mgławicy w Orionie obejmuje Koński Łeb i Płomień, które bardzo lubię.
Mam tylko pytanie o "spajki". Są różne w różnych częściach zdjęcia. Z czego to wynika?
Skontaktuj się z nami