Nie do końca czaję z innej perspektywy? Zrobiłeś zdjęcie z innej części galaktyki czy jak?
nie tylko Ciebie skołował ten opis i chyba, rzeczywiście perspektywa. Jak dla mnie brzmi w stylu "podniosłem głowicę statywu o jakieś 4-5 parseków i zrobiłem zdjęcie"
Aż trudno uwierzyć, że fota robiona z ziemi, czy też Ziemi. Rewelacja
Nie do końca czaję z innej perspektywy? Zrobiłeś zdjęcie z innej części galaktyki czy jak?
Może minęło pół roku, a to oznacza że Ziemia się przemieściła o prawie 300 milionów kilometrów (średnica orbity). Ja myślę że to może zauważalnie zmienić perspektywę.
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.
Skontaktuj się z nami