Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 327

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Nie do końca czaję z innej perspektywy? Zrobiłeś zdjęcie z innej części galaktyki czy jak?
    ...

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikodemo Zobacz posta
    Nie do końca czaję z innej perspektywy? Zrobiłeś zdjęcie z innej części galaktyki czy jak?
    nie tylko Ciebie skołował ten opis i chyba, rzeczywiście perspektywa. Jak dla mnie brzmi w stylu "podniosłem głowicę statywu o jakieś 4-5 parseków i zrobiłem zdjęcie"

    Aż trudno uwierzyć, że fota robiona z ziemi, czy też Ziemi. Rewelacja

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikodemo Zobacz posta
    Nie do końca czaję z innej perspektywy? Zrobiłeś zdjęcie z innej części galaktyki czy jak?
    Może minęło pół roku, a to oznacza że Ziemia się przemieściła o prawie 300 milionów kilometrów (średnica orbity). Ja myślę że to może zauważalnie zmienić perspektywę.

Podobne wątki

  1. D700 - untold astrofoto, landsacapes
    By Kwadri in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-12-2014, 16:23
  2. [ Przyroda ] Moja przygoda z astrofoto..
    By franz55 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 16-03-2013, 20:55
  3. [ Przyroda ] Moje pierwsze astrofoto...
    By franz55 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 14:51
  4. nikon D80 i astrofoto
    By bosch_1980 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 05-07-2007, 09:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •