Szukaj
Jestem po pierwszym dłuższym wyjeździe. Zabrałem R, RF24-105l i RF35
Zoom praktycznie nie zdejmowany z body. Świetne kolory wyjściowo, kontrast.
Zakres ogniskowych bardzo praktyczny. Na f4 i 105mm całkiem miłe rozmycie tła.
Ostrość od f4 bdb, od 5.6 przysłowiowa żyletka.
Wady - waga i rozmiar.
R | 35 | 50 | 135
A zdjęcia pokażesz? Chociaż kilka, żeby każdy mógł oko nacieszyć. Tak na zachętę![]()
Przejrzę kartę ale dopiero w przyszłym tyg.
Niestety większość to fotografia portretowo - rodzinna ale może jakieś widoczki też znajdę. Chociaż przyznaję, że totalnie nie ogarniam takiej dziedziny fotografii ale się uczę.
R | 35 | 50 | 135
Nie jest. No chyba, że ktoś ma małe wymagania i patrzy na pliki z D700.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
hmm jeżeli obiektyw jest f4 to trudno wymagać od niego ostrości na 1.2 czy nawet 1.8
- - - - kolejny post - - - - - -
24-105 z tego co widzę waga i rozmiar zbliżony do rf.
Waga i wielkość to nie są jego dobre strony.
Na plus wersji rf dobre wyważenie z body. Środek ciężkości jest bliżej body. Poprawia to komfort użytkowania. Polecam sprawdzić pod tym kątem wersje sony.
R | 35 | 50 | 135
Skontaktuj się z nami