obrazek bym postawił na drugim miejscu
nie ma co liczyć, że będzie jakiś szał po przesiadce z topowych puszek Canona, Nikona, czegośtam
w eMkach całym bajerem jest sposób fotografowania - jak pisałeś, jeśli chcesz flow - wypożycz, popróbuj, ma sens
jeśli chcesz liczyć piksele i porównywać obrazek - zupełnie to bez sensu
ta jest
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami