Close

Strona 13 z 146 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1451

Wątek: Trucks

  1. #121

    Domyślnie

    Tak, sam. Trochę dziwaczne światło, ponieważ było już po zachodzie słońca, ale ono jeszcze jakiś cudem oświetlało te chmurki.

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Mam takie wyobrazenie.
    Preria, srodek nocy i samotny truck na parkingu.
    Mam takiego, ale nie w środku nocy, tylko w środku dnia. I nie na parkingu, tylko nie wiem gdzie.

    55.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC01504a.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	514,6 KB
ID:	31304

    I jeszcze wątróbkę mam.

    56.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P_20190808_150901a.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	328,7 KB
ID:	31305

  3. #123
    J1
    Gość

    Domyślnie

    No i teraz mam dylemat.

    Czy ten widoczek z ciezarowka... czy watrobka. Jedno i drugie fajne. Ale kazde w inny sposob.

  4. #124

    Domyślnie

    Tez fajne z tym Truckiem na tle gor. Choc bylo by lepiej ciut szerzej (choc w sumie wtedy byloby mniej szczegolow na ciezarowce a to jest akurat fajne) i moze mniej centralnie.
    Ale ogolnie odbior pozytywny.

    A z watrobka. Myslalem ze w Stanach to tylko steki i burgery czy frytki jedza.
    A tu swojska watrobka.
    Myslalem ze to typowe dla Polski; watrobka, flaczki, ozorki i inne podroby, tudziez golabki.
    Jeszcze napisz ze kotlety mielone maja.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #125

    Domyślnie

    Wszystko zależy gdzie. Flaczki, gołąbki, gulasze, najróżniejsza kiełbasa ze staropolskich receptur, wszystko zawsze świeże i smaczne. Ale to tylko w polskich sklepach w Chicago. Dlatego mieszkam, gdzie mieszkam.
    Ta wątróbka była na truck stopie w Kentucky, prowadzonym przez Hindusów. Kiedyś jadłem tam kozinę w curry i też była dobra. Znaczy nie strułem się. Natomiast typowo amerykańskich knajp unikam z założenia.

  6. #126

    Domyślnie

    Z cyklu "Opowieści parkingowe".

    57.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1180463a.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	541,9 KB
ID:	31309

    Chwila na pogawędkę.

    58.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1370025a.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	419,5 KB
ID:	31310

  7. #127

    Domyślnie

    Ten truck z 57, to po kolizji czy też ruda podjada te ciężarówki zanim wykończy je przebieg?
    A przy okazji ile "żyje" taka ciężarówka? Te na zdjęciach zazwyczaj wyglądają na raczej nowe.

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Ten truck z 57, to po kolizji czy też ruda podjada te ciężarówki zanim wykończy je przebieg?
    Mam wrażenie, że na masce jakieś logo jest, a cała przemalowana pokrywa służy za tło.
    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    A przy okazji ile "żyje" taka ciężarówka? Te na zdjęciach zazwyczaj wyglądają na raczej nowe.
    Dobre pytanie.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #129

    Domyślnie

    Ciągnik prawdopodobnie po kolizji i miał wymienioną pokrywę silnika. Pokrywa o ile się nie mylę wykonana jest z włókna szklanego.
    D7500, N50 1.8, N70-300 AF-P

  10. #130

    Domyślnie

    Tak, pokrywy silnika robi się z włókna szklanego. Generalnie trucki nie mają problemu z korozją. Niechlubnym wyjątkiem była poprzednia generacja Volvo, gdzie lubiły rdzewieć dolne ranty drzwi, no i ta nieszczęsna rama, która była pokryta nalotem już po 2-3 latach eksploatacji.

    Jeśli chodzi o żywotność takiego ciągnika, to przeważnie remont silnika robi się w okolicach miliona mil, potem robi drugie tyle. Typowa skrzynia manualna bez synchronizatorów wytrzymuje 1,5 - 2 mln mil. Większe firmy biorą trucki w leasing na 3-5 lat i przy przebiegu około 500 tys. mil wymieniają na nowe.

Strona 13 z 146 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •