Close

Strona 207 z 217 PierwszyPierwszy ... 107157197205206207208209 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 061 do 2 070 z 2164
  1. #2061

    Domyślnie

    Szopa dziadka
    M9, Elmarit 28mm
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	L9999298.jpg
Wyświetleń:	274
Rozmiar:	735,3 KB
ID:	23585
    M9, X-T1, FM3a

  2. #2062

    Domyślnie

    Sandomierz
    M9, Elmarit 28
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	L9999448mnn.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	345,7 KB
ID:	27754
    M9, X-T1, FM3a

  3. #2063

    Domyślnie

    Żeby posiadacze M9 nie czuli się osamotnieni z problemem zardzewiałych matryc to na pocieszenie w średnich S 2 też podobno rdzewieje. Także tego, no, głowa do góry.

  4. #2064

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Żeby posiadacze M9 nie czuli się osamotnieni z problemem zardzewiałych matryc to na pocieszenie w średnich S 2 też podobno rdzewieje. Także tego, no, głowa do góry.
    Kolego @meliszipak raczej głowa mocno do dołu... Masakra jakaś! To już nie są czasy M3, że po 50 latach mucha nie siada...
    Ostatnio edytowane przez zeberek1 ; 19-09-2019 o 12:37

  5. #2065

    Domyślnie

    Ale S2 to już dinozaur jest


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  6. #2066

    Domyślnie

    No bez przesady z tą dinozaurowatością...
    Ostatnio edytowane przez zeberek1 ; 19-09-2019 o 12:38

  7. #2067

    Domyślnie

    Teraz wszystko na 2 lata, japońskie na 3, niemieckie na 4, ale z dwoma serwisami pomiędzy.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Ale S2 to już dinozaur jest


    Wysłane za pomocą Tapatalk
    Ja to myślałem, że to jak z cd marantza im starsze tym lepsze.

  8. #2068

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Żeby posiadacze M9 nie czuli się osamotnieni z problemem zardzewiałych matryc to na pocieszenie w średnich S 2 też podobno rdzewieje. Także tego, no, głowa do góry.
    Mariusz, kupujesz S2?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  9. #2069

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Mariusz, kupujesz S2?
    Nie. Póki co to kasa na budowę.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    A podasz żródło czy to informacja od pani sprzedającej ziemniaki na targu w Ciechocinku? Bo do zarejestrowanych właścicieli S2 żadne info z fabryki nie przyszlo.
    Nieopatrznie wpisałem w google
    Leica S2 sensor corrosion.
    A tam wpisów jak grzybów po deszczu.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 19-09-2019 o 13:16

  10. #2070
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 19-09-2019 o 15:04
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

Strona 207 z 217 PierwszyPierwszy ... 107157197205206207208209 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ramka cyfrowa
    By Tristan in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 11:33
  2. Zimno a cyfrowa lustrzanka
    By pic1985 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 12:05
  3. Technika cyfrowa
    By Max in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-07-2005, 16:54
  4. Obróbka cyfrowa
    By gmoszkow in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2004, 02:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •