Proponuję rozważyć głowicę 3D. Wcześniej miałem kulową i to była porażka. Fakt że 808 kosztuje sporo ale i tak kupiłbym jeszcze raz tą samą. A 190pro jest niski. zbyt niski. Jak wyciągniesz na maxa kolumnę zaczyna być niestabilny a 055pro to waży tonę fakt ale jak rozłożysz no można na nim czepiać rozwścieczonego byka i ani drgnie.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami