Witam,
Planuje zakup statywu - wiem , ze na ten temat bylo juz mnogo postow . Czytalem , przegladalem no i cos wstepnie dzieki nim wybralem. Zalozona cena max 700zl
Manfrotto 055PROB + kula 486 RC2
I teraz moje szybkie pytanie : Czy to jest dobry wybor , czy za ta cene mozna wycisnac cos lepszego?
A moze warto kupic 190Xprob i czesc mamony zaoszczedzic na inne akcesoria ( a jest tego troche ).
Czy moze w 2 strone - czy model kuli 488 jest duzo lepszy niz 486 i warto dozbierac?
Dzieki pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami