Wygląda na to, że będą 3 przejściówki:
1. "zwykła"
2. Z tym pierścieniem funkcyjnym (pewnie chodzi o udostępnienie funkcjonalności pierścienia na obiektywach "R" dla obiektywów EF
3. Przejściówka z mocowaniem filtra (fajna sprawa).
Co do wielkości body: dla mnie im większe tym lepsze.
Ciekawi mnie jeszcze funkcja tego "suwaka" poniżej górnego wyświetlacza (po prawej od wizjera).
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami