Co się czepiasz, to cena sprzed denominacji w 95r, ale pomylił się o jedno zero![]()
Szukaj
Co się czepiasz, to cena sprzed denominacji w 95r, ale pomylił się o jedno zero![]()
Czy jest jakiś temat, który zrobisz 40-stką, a 35-tką już nie?
Nie.
Loxia była by spoko, tylko ja potrzebuję af.
Miałem kilka lat temu nieciekawe zdarzenie w pracowni i od tamtej
pory ostrzenie manualne jest dla mnie mniej komfortowe.
Sam dosyć przypadkowo zdecydowałem się na manualną 40 i lubię tę ogniskową bardziej niż 35.
Ciekawe czy ktoś używa summicrona-C 40 f2 z 7?
Skontaktuj się z nami