6, 7, 8 - przyjemne w odbiorze kolory i kadry, lubię takie
Szukaj
6, 7, 8 - przyjemne w odbiorze kolory i kadry, lubię takie
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
No patrz pan, niby koloru nie ma a jednak szarak siedzi i pozuje do dobrego zdjęcia![]()
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
Najmocniej przepraszam, zasugerowałem się błękitami i odciętymi czerniami. Bardzo podobny styl ma jedna osoba w aktach i tak skojarzyło mi się że to też Twoja robota.
Przepraszam raz jeszcze.
Od 1 do 8 bardzo mi się podobają , fajny klimat stworzyłeś na tych zdjęciach ?
Niesamowicie klimatyczne zdjęcia, zwłaszcza te z pierwszego post. Tak z ciekawości: o której godzinie były robione? Rankiem?
Nie ma sprawyDaj namiar na tą osobę, chętnie zobaczę jego prace.
Bardzo mi miłoCiężko jest coś ciekawego wycisnąć ze zwykłego lasu. Trafiłem na fajne warunki i próbowałem to jakoś ubrać
Cieszę sięFotki były robione około godziny 10, więc taki całkiem ranek , to nie był
Widać to pod jakim kątem pada światło.
Pozdrawiam serdecznie.
Fuji
Swietnie zlapane swiatlo i kadrowo tez bardz odobrze sobie z lesnym tematem poradziles.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Skontaktuj się z nami