Co myślicie? Nikon się ociąga, to nasi sąsiedzi wzięli się do roboty
https://photorumors.com/2017/08/18/t...amera-in-2018/
Szukaj
Co myślicie? Nikon się ociąga, to nasi sąsiedzi wzięli się do roboty
https://photorumors.com/2017/08/18/t...amera-in-2018/
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
Design jak zwykle będzie niepowtarzalny, w sam raz na półkę w castoramie.
Wizualnie jak to w ZSRR![]()
R | 35 | 50 | 135
Może zrobią z wyglądu jak klasyczny zenit ale... to było i jest brzydkie![]()
Ale odjazd! Ciekawe, czy będą pasowały obiektywy m42 ?
Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...
Ale było kilka ładniejszych Zenitów, co by mogły posłużyć za wzór obudowy...![]()
Trudno żeby było coś nowego jak te zdjęcia przedstawiają:
Zenit 412 z 1998r- kolejna modyfikacja obudowy Zenita 12 z 1983.
Zenit Z1 - prototyp cyfrowej lustrzanki z 2010r powstały w 1 egzemplarzu. Obudowa drukowana.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Skontaktuj się z nami