Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Zenit Z1 - prototyp cyfrowej lustrzanki z 2010r powstały w 1 egzemplarzu. Obudowa drukowana.
    Tego nie znałem. Czyli wydrukowanie jednej obudowy prototypu zajęło im jakieś 12 lat. Hmm...

  2. #12

    Domyślnie

    Natywne mocowanie na pewno nie będzie gwintowe, bo to bez sensu, ale przecież można podłączać przez adaptery.

  3. #13

    Domyślnie

    Nic nie będzie, bo kasy nie mają. A to co mają, ładują w armię.
    Może być w tym jakiś sens, no bo po co wymyślać i produkować, kiedy już gotowe można komuś ukraść.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nic nie będzie, bo kasy nie mają. A to co mają, ładują w armię.
    Może być w tym jakiś sens, no bo po co wymyślać i produkować, kiedy już gotowe można komuś ukraść.
    Nie przesadzajmy to nie jest jakaś garażowa fabryczka tylko spora firma, która oprócz produkcji wojskowej oferuje też optykę stosowaną w przemyśle kosmicznym, lotniczym, sprzęt pomiarowy czy medyczny. I nic nikomu nie muszą kraść bo mogą skorzystać z już istniejącego otwartego systemu m/43. Zenith w przeciwieństwie do naszego PZO przynajmniej nadal produkuje optykę.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  5. #15

    Domyślnie

    Kiedy ukraść jest szybciej. No dobra, nie chcę się sprzeczać, ale ciekaw jestem, jakie nowości ta spora firma pokazała w interesującym nas temacie przez ostatnich parę lat?

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Kiedy ukraść jest szybciej. No dobra, nie chcę się sprzeczać, ale ciekaw jestem, jakie nowości ta spora firma pokazała w interesującym nas temacie przez ostatnich parę lat?
    Ale o czym ty mówisz skoro do tej pory nie produkowali aparatów na rynek konsumencki?
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  7. #17

    Domyślnie

    A jak mówisz o kradzieży technologi to popatrz czym zajmuje się holding Швабе w skład, którego wchodzi miedzy innymi Красногорский завод właściciel marki Zenith czy zakłady takie jak Лыткаринский завод оптического стекла. Możemy sobie najwyżej pomarzyć o takiej technologi i produkcji w naszym kraju.
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 19-08-2017 o 23:01
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  8. #18

    Domyślnie

    Po pierwsze nie ma czegoś takiego, jak rosyjskie aparaty Zenith.
    Po drugie na szybko przeleciałem historię koncernu Szwabe, pełną doniosłych wydarzeń radzieckiej myśli optycznej począwszy od XII wieku do dzisiaj, jednak dałem sobie na wstrzymanie po następującym tekście:

    In 1979, Zenit-EM was recognized as the best camera by "What camera?", a popular English magazine for amateur photographers.

    Po trzecie temat nie o polskim przemyśle optycznym, tylko o radzieckich bezlusterkowcach. A po następne, pytanie było proste: jakie nowości ostatnio pokazał Zenit?

  9. #19
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Ligo nie denerwuj się, tu nie psioniczni więc nie trzeba się kryć z poglądami.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    A że ruskie jeżeli wypuszczą ten "aparat" to na 100% coś komuś najpierw ukradną to prawda.

  10. #20

    Domyślnie

    tomfoot - ale jakie nerwy? A tak w ogóle jestem straight.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sigma 24-70mm f2.8 DG OS HSM Art full frame
    By MrQba in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 159
    Ostatni post / autor: 10-09-2017, 21:40
  2. [ Sony ] Sony RX1-full frame
    By erbe in forum Sony
    Odpowiedzi: 541
    Ostatni post / autor: 04-02-2017, 20:06
  3. olympus full frame
    By blekota in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2008, 10:00
  4. Full Frame Nikona
    By pawel_t in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-02-2007, 16:25
  5. Full frame Nikon
    By kangur in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-09-2005, 01:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •