No jak budżetowo to się nie da jak w D500.
Szukaj
Cóż, x-e1 używam od niedawna i zupełnie amatorsko a s5 przepracował u mnie kilka ładnych lat. To mało porównywalne narzędzia, do innych celów stworzone. Do codziennego/wyjazdowego/okolicznościowego użytku x-e1 oferuje mi wszystko, czego potrzebuję i w takich sytuacjach AF jest wystarczający. S5 to jednak inna liga, szczególnie, że ostrząc mamy podgląd rzeczywistej sceny a nie, spóźnionego często, obrazka w elektronicznym wizjerze.
Trochę się rozpisałem, więc posłałem PW.
- Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
- Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...
Witam.
Potrzebuję na wakacje, góry i morze bezlusterkowca w cenach:
- do 1500zł - już ze szkłem
- do 2000zł - już ze szkłem
Później chciałbym dokupić jakieś jasne szkło 'po domu' aby córkę focić...
Nie chcę dźwigać FX i zależy mi na czymś mniejszym.
Dzięki.
"Nikon"
Ja kupiłem używany x-e1 z 18-55 2.8-4 i jestem bardzo zadowolony.
Edyta jeszcze dodaje, że jak nie potrzebujesz wizjera, to x-a1 z obiektywem można dużo taniej kupić.
Ostatnio edytowane przez !AGresT ; 09-09-2016 o 09:25
- Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
- Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...
Jeśli Fuji, to w budżecie zmieścisz się z X-E1 w dualkicie z XC 16-50 i XC 50-230.
Korpusy bez wizjera to jednak bym sobie odpuścił... Odrobina słońca i jest dramat.
FF (Fuji + Fuji)
ja w góry targam też X-e2 z 18-55. Super. Mi odpowiada bardzo. a na ulice i gdzie potrzeba mi szybciej to mam Olka E-M10 II też fajna zabawka.
Heja.
Panasonika GX80 / Sony A7
Mam też Nikosia Dx D300s ... ale mimo wszystko, gabaryty są konkretne.
Ma to być podręczne w miare, leżeć później w domu na półce aby coś cyknąć, czy córce jak biega czy na wyprawę w góry...
Bo wiecie, niczym ja wydrę D300s czy Fx z pokrowca niczym ustawie... to albo dziecko mi już zaśnie, albo zacznie w górach lać deszcz... bo już chodziłem z D7000 na Giewont... z rodzinką, to mega upierdliwa sprawa, szczegónie jak zmęczony.
Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 09-09-2016 o 22:08
"Nikon"
Fuji X-T10 z kitem 16-50 za 2.8 tys, matryca APS-C 16mln, odchylany ekran, wizjer elektroniczny.
Całkiem niezły jest też Lumix LX100, matryca 4/3, dobry zoom Laica jasność 1.7, aparat mniejszy niż fuji, wizjer elektroniczny, cena około 2.7tys za nowy.
Ostatnio edytowane przez cybulski ; 09-09-2016 o 23:39
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
A z jeszcze mniejszych sony rx100 i canon g7x
D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter
Skontaktuj się z nami