Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Wątek: Bezlustro

  1. #41

    Domyślnie

    No jak budżetowo to się nie da jak w D500.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzeliss Zobacz posta
    Jak piszesz masz/miałes S5pro. Mógłbyś napisać jak się ma AF s5pro do X-e1? I ogólnie wrażenia po przesiadce, plusy/minusy.
    Cóż, x-e1 używam od niedawna i zupełnie amatorsko a s5 przepracował u mnie kilka ładnych lat. To mało porównywalne narzędzia, do innych celów stworzone. Do codziennego/wyjazdowego/okolicznościowego użytku x-e1 oferuje mi wszystko, czego potrzebuję i w takich sytuacjach AF jest wystarczający. S5 to jednak inna liga, szczególnie, że ostrząc mamy podgląd rzeczywistej sceny a nie, spóźnionego często, obrazka w elektronicznym wizjerze.
    Trochę się rozpisałem, więc posłałem PW.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #43

    Domyślnie [Bezlusterkowiec] Chcę kupić jaki?

    Witam.

    Potrzebuję na wakacje, góry i morze bezlusterkowca w cenach:

    1. do 1500zł - już ze szkłem
    2. do 2000zł - już ze szkłem


    Później chciałbym dokupić jakieś jasne szkło 'po domu' aby córkę focić...

    Nie chcę dźwigać FX i zależy mi na czymś mniejszym.

    Dzięki.
    "Nikon"

  4. #44

    Domyślnie

    Ja kupiłem używany x-e1 z 18-55 2.8-4 i jestem bardzo zadowolony.

    Edyta jeszcze dodaje, że jak nie potrzebujesz wizjera, to x-a1 z obiektywem można dużo taniej kupić.
    Ostatnio edytowane przez !AGresT ; 09-09-2016 o 09:25
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #45

    Domyślnie

    Jeśli Fuji, to w budżecie zmieścisz się z X-E1 w dualkicie z XC 16-50 i XC 50-230.

    Korpusy bez wizjera to jednak bym sobie odpuścił... Odrobina słońca i jest dramat.
    FF (Fuji + Fuji)

  6. #46

    Domyślnie

    ja w góry targam też X-e2 z 18-55. Super. Mi odpowiada bardzo. a na ulice i gdzie potrzeba mi szybciej to mam Olka E-M10 II też fajna zabawka.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    Nie chcę dźwigać FX i zależy mi na czymś mniejszym.
    Dzięki.
    A czy nie chciałbyś sprecyzować jak mały miałby być lub o ile mniejszy?
    Np. Nikon D5xxx czy Sony A7 też jest mniejszy niż FX DSLR
    Czy masz namyśli maleństwo pokroju Panasonika GX80 czy bardziej coś wielkości Olka OMD EM10?

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conio Zobacz posta
    A czy nie chciałbyś sprecyzować jak mały miałby być lub o ile mniejszy?
    Np. Nikon D5xxx czy Sony A7 też jest mniejszy niż FX DSLR
    Czy masz namyśli maleństwo pokroju Panasonika GX80 czy bardziej coś wielkości Olka OMD EM10?
    Heja.
    Panasonika GX80 / Sony A7
    Mam też Nikosia Dx D300s ... ale mimo wszystko, gabaryty są konkretne.

    Ma to być podręczne w miare, leżeć później w domu na półce aby coś cyknąć, czy córce jak biega czy na wyprawę w góry...

    Bo wiecie, niczym ja wydrę D300s czy Fx z pokrowca niczym ustawie... to albo dziecko mi już zaśnie, albo zacznie w górach lać deszcz... bo już chodziłem z D7000 na Giewont... z rodzinką, to mega upierdliwa sprawa, szczegónie jak zmęczony.
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 09-09-2016 o 22:08
    "Nikon"

  9. #49

    Domyślnie

    Fuji X-T10 z kitem 16-50 za 2.8 tys, matryca APS-C 16mln, odchylany ekran, wizjer elektroniczny.

    Całkiem niezły jest też Lumix LX100, matryca 4/3, dobry zoom Laica jasność 1.7, aparat mniejszy niż fuji, wizjer elektroniczny, cena około 2.7tys za nowy.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 09-09-2016 o 23:39
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  10. #50

    Domyślnie

    A z jeszcze mniejszych sony rx100 i canon g7x
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlustro APSC+kit vs dobry kompakt f=1.8-2.8
    By stachmuszel in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 08-08-2014, 00:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •