Jeśli pasuje ergonomia GX7 i cena, to będzie lepszy wybór mz. do manuali. Jest stabilizacja matrycy i focus peaking. Matryca też lepsza (ponoć od Sony) od tych panasów w serii G. Wizjer jest odchylany też spory plus, ekranik także odchylany ale nie obrotowy w wszystkich płaszczyznach.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami