Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: Bezlustro

  1. #21

    Domyślnie

    Jeśli pasuje ergonomia GX7 i cena, to będzie lepszy wybór mz. do manuali. Jest stabilizacja matrycy i focus peaking. Matryca też lepsza (ponoć od Sony) od tych panasów w serii G. Wizjer jest odchylany też spory plus, ekranik także odchylany ale nie obrotowy w wszystkich płaszczyznach.

  2. #22

    Domyślnie

    a6000 - ja byłem bardzo zadowolony.

  3. #23

    Domyślnie

    Za 2k masz E-1 plus dwa kitowe obiektywy 16-50 i 50-230, lub jeden 18-55 2.8-4.0. Piszę o używanym sprzęcie.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koberek Zobacz posta
    gavin powód???
    Na szybko dwa - 20/2.8 i 50/1.8
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  5. #25

    Domyślnie

    Koledzy, czy w XE1 faktycznie ten AF kulawy jest?
    Gorszy niż w np. x20
    A ten wizjer?
    Zastanawiam się nad xe1 i panas gx7.
    Miałem kiedyś x10/20 byłem dość zadowolony z produkcji tych puszek,
    tylko ta niewymienna optyka...
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 15-08-2016 o 20:34

  6. #26

    Domyślnie

    Koledzy na polu jednak Fuji xe1 lub Panas gx7.

  7. #27

    Domyślnie

    AF w xe1 kulawy nie jest. Wolny jest. W porównaniu do luster i późniejszych body.
    Zwróć uwagę, czy pokrętła do sterowania będą dla Ciebie odpowiednie. xe1 bierzesz do ręki i widzisz co masz ustawione.
    Inne jest filozofia sterowania. Mnie to bardzo odpowiada, no ale to ja.

  8. #28

    Domyślnie

    Wizjer to musisz zobaczyć i określić swoje potrzeby.
    Ogólnie świetny aparat.
    Jak upolujesz w dobrej cenie to warto.
    Ale obowiązkowo przedtem musisz na chłodno pomacać.
    Weż też pod uwagę fakt, że odsprzedać starszy model trudno.
    O jakość zdjęć bądź spokojny.
    Dokup jak budżetowo to 27mm.
    Szybkie, małe, uniwersalne szkło. Światłosiła 2,8.
    Źyleta. Warto.
    Będziesz zadowolony.
    Ewentualnie 18-50.
    Świetny zoom.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 15-08-2016 o 19:24
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #29
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to zdecydowanie lepszy GX7.

  10. #30

    Domyślnie

    Wybór obiektywów też wskazuje na GX7: na RPA w tej chwili jest 185 ofert na obiektywy Fuji i 525 ofert na obiektywy m 4/3. W obu systemach są perełki - ogólnie na 4/3 tańsze.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlustro APSC+kit vs dobry kompakt f=1.8-2.8
    By stachmuszel in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 08-08-2014, 00:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •