Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: Bezlustro

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Wizjer to musisz zobaczyć i określić swoje potrzeby.
    Ogólnie świetny aparat.
    Jak upolujesz w dobrej cenie to warto.
    Ale obowiązkowo przedtem musisz na chłodno pomacać.
    Weż też pod uwagę fakt, że odsprzedać starszy model trudno.
    O jakość zdjęć bądź spokojny.
    Dokup jak budżetowo to 27mm.
    Szybkie, małe, uniwersalne szkło. Światłosiła 2,8.
    Źyleta. Warto.
    Będziesz zadowolony.
    Ewentualnie 18-50.
    Świetny zoom.
    Kupiłem x-e1 za 699 i po walce z nikkorami dokupiłem 18-55 za 1100.
    Miał być na jeden wyjazd, ale zostaje u mnie i wygląda na to, ze skutecznie wyprze s5pro!
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #32

    Domyślnie

    Jak lubisz portret, to Fuji.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nie. Trochę przewrotnie - ale jako użytkownik trzech innych wymienionych, na Twoim miejscu brałbym właśnie GX7.
    Cena, możliwości, szkła.
    dokładnie, GX7 nic lepszego nie kupisz za te pieniądze i spełnia wszystkie Twoje wymagania.
    miałem GX7 przesiadłem się na A7r potem znów na Gx7 i znów na A7r
    jakbym raz jeszcze miał szukać m4/3 to brałbym z powrotem Gx7

  4. #34

    Domyślnie

    Ja zaś pod kątem kolorów, zwłaszcza skóry, wybrałbym stare x-e1. Żałuję, że nowsze Fuji już tego nie mają. Może x-t2, ale to inna półka cenowa.. Żaden inny aparacik, nawet canikony FX nie dawały mi tego ot tak, na dzień dobry, bez grzebania.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez P.R.P. Zobacz posta
    Ja zaś pod kątem kolorów, zwłaszcza skóry, wybrałbym stare x-e1.
    Radzę bardziej uważać na kolor zębów

  6. #36

    Domyślnie

    w x-e1 szybciej wyostrzysz manualnie niż za pomocą jego AF poza tym możliwości/opcje filmowania w fuji zatrzymały się wiele lat temu.
    Zdecydowanie polecam GX7 można nawet zakupić te modele z 5- letnią gwarancją producenta.
    panasonic spełni twoje wymagania i jeszcze doda więcej np funkcja: uchylny ekran czy dotykowym wyborem punktu AF jednocześnie patrząc przez wizjer aparatu.

  7. #37

    Domyślnie

    Niedawno również borykałem się z wyborem bezlusterkowca - padło właśnie na gx7 i jestem bardzo zadowolony, - dokupiłem przejsciówkę m4/3 -nikon G - z pierścieniem do przysłony i wystrugałem grip z bambusowej deski do krojenia na wzór tego : https://c1.staticflickr.com/3/2827/1...3348c6c6_b.jpg . Stabilizacja w body raczej średnia, ale lepiej coś niż nic poza tym super , dwa kółka nastaw, metalowy korpus, wydajne zasilanie ( 400-500 zdjęć) zamienniki akumulatorów po 30zł nieodbiegające wydajnością, zadowalająca jakość zdjęć i filmów, możliwość wyboru mechanicznej lub elektronicznej migawki..

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    w x-e1 szybciej wyostrzysz manualnie niż za pomocą jego AF
    To chyba trafiłem jakiś wadliwy egzemplarz, bo AF działa mi bez zarzutu. Ostatnio robiłem zdjęcia w ciemnawym pomieszczeniu (ISO 3200 f2.8-4 czasy rzędu 1/60-1/100) X-E1 i D600 i ten pierwszy nie pomylił się ani razu, a ten drugi dwa razy Jedyne co wkurza, to wolne odświeżanie wizjera, w przypadku idących osób w takich warunkach mamy duże opóźnienie. Za to przy zdjęciach pod światło daje nam kontrolę nad ekspozycją.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #39

    Domyślnie

    Jak piszesz masz/miałes S5pro. Mógłbyś napisać jak się ma AF s5pro do X-e1? I ogólnie wrażenia po przesiadce, plusy/minusy.
    Będę wdzięczny.
    Na priv masz też wiadomość.

  10. #40

    Domyślnie

    AF w xe1 nie jest błyskawiczny, ale na pewno nie wolniejszy od MF.. Do akcji to i tak żadne bezlustro raczej się nie nadaje.. Ale na codzień jak najbardziej można polecić.
    Tu masz przykład na af
    https://youtu.be/Y-KNuvulFwY
    https://youtu.be/wMnOuH64n24
    https://youtu.be/7G6s1K4JX2g
    Ostatnio edytowane przez P.R.P. ; 16-08-2016 o 17:31

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlustro APSC+kit vs dobry kompakt f=1.8-2.8
    By stachmuszel in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 08-08-2014, 00:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •