Close

Strona 613 z 1914 PierwszyPierwszy ... 11351356360361161261361461562366371311131613 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 121 do 6 130 z 19131
  1. #6121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Zmęczony jestem i nic mi się nie chce robić, a do tego mam wino. A do tego - a propos Twojego zastanawiania się - nie mam wątpliwości, że se znów stąd pójdę.
    Bo to nie jest to miejsce, które kiedyś było. I może nie mam racji - świat się zmienia. Ale za takimi zmianami mnie się nie chce nadążać.
    dobry
    ja mam piwo i podpisuje się pod tym co piszesz obydwoma rencyma.
    tylko kotów żal.
    ps
    mnie budzą o czwartej - wpół do piątej od lat niestety.
    póki co wciąż żyją, ale rozumiem Cię doskonale

  2. #6122

    Domyślnie

    Koty są dranie. Poprzedni (właściwie znów ona) była miła i do rany przyłóż. Spała wtedy kiedy trzeba było.
    A ta nowa niespełna roczna jest guuuuupia. Biega po szafach, drzwiach i robi ciężko zdziwioną minę czemu ja się irytuję. Drań. Jak jest żeński typ od drań? Drania?

  3. #6123

    Domyślnie

    dranczeska.
    ja mam dwie une i jednego onego-aktualnie zaginiony od miesiąca gdzieś -;(
    tenskniem.
    jak leżałem chory całe dwa dni leżał ze mną, łepek w łepek na poduszce.
    prawdziwy był przyjaciel i dobry herbatnik.
    mam nadzieję, że wróci.
    mimo, że pierwszy był do budzenia w środku nocy.
    ale niech by budził, aby wrócił tylko.
    Ostatnio edytowane przez cichy70 ; 29-07-2016 o 20:01

  4. #6124

    Domyślnie

    A ja myślałem, że wpadam tutaj, jak do tematycznej klubo-kawiarni
    w której rozmawiamy nie tylko o fotografii, ale też na tematy około-fotograficzne, czasami o "dupie Maryni".
    No ale jak zindeksować "dupę Maryni "
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 29-07-2016 o 20:57

  5. #6125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    A ja myślałem, że wpadam tutaj, jak do tematycznej klubo-kawiarni
    w której rozmawiamy nie tylko o fotografii, ale też na tematy około-fotograficzne, czasami o "dupie Maryni".
    No ale jak zindeksować "dupę Maryni "
    Jak o "dupie Maryni" to myślałem, nordwind, że jesteś w Bolkowie na Fieldsach

    A w temacie, to muszę Was regularnie czytać (i oglądać) bo się zacząłem zastanawiać nad A7 z 28/2. Wolałbym A7II ze względu na stabilizację w body, ale przynajmniej jedna nerka jest mi potrzebna

  6. #6126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Owain Zobacz posta
    Jak o "dupie Maryni" to myślałem, nordwind, że jesteś w Bolkowie na Fieldsach
    Fieldsy.... jakoś to nie mój kap of ti .... chociaż, wizualnie są ciekawi
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 29-07-2016 o 21:55

  7. #6127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Fieldsy.... jakoś to nie mój kap of ti .... chociaż, wizualnie są ciekawi
    a ja pamietam jak gdzieś tak koło roku 1991 ? kaczkowski w wieczorze płytowym wspomniał o fieldsach.
    mimo, że nie do końca moje klimaty, mam do dziś ich 3 LP.
    lubię słuchać, ale nie mam jak i gdzie gramofonu postawić.
    chyba sobie na kasety przegram.
    i chyba wtedy też było o sinnead o connor
    jej pierwszej płycie.
    dla mnie zjawisko, do dziś.
    chociażby ten kawałek.
    https://www.youtube.com/watch?v=dirzMDYz0rc
    Ostatnio edytowane przez cichy70 ; 29-07-2016 o 22:21

  8. #6128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    ...chyba sobie na kasety przegram.
    Koneser sie qrna znalazł. Gramofon, winyl, kaseta. Jeszcze o cymbałach nie zapomnij. Ale to trudno. Tyle ich wokół.

  9. #6129

    Domyślnie

    samek, co zrobić, z lat młodości zostało.
    jak się stało po lodówkę i wieżę diory tydzień w kolejce,
    to już zostaje na amenus.

  10. #6130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    samek, co zrobić, z lat młodości zostało.
    jak się stało po lodówkę i wieżę diory tydzień w kolejce,
    to już zostaje na amenus.
    Sie kurde pochwalił. Po lodówkę i wieżę.
    Po chleb się w mordę stało. Że o paszporcie nie wspomnę

Strona 613 z 1914 PierwszyPierwszy ... 11351356360361161261361461562366371311131613 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •