dobry
ja mam piwo i podpisuje się pod tym co piszesz obydwoma rencyma.
tylko kotów żal.
ps
mnie budzą o czwartej - wpół do piątej od lat niestety.
póki co wciąż żyją, ale rozumiem Cię doskonale![]()
Szukaj
dobry
ja mam piwo i podpisuje się pod tym co piszesz obydwoma rencyma.
tylko kotów żal.
ps
mnie budzą o czwartej - wpół do piątej od lat niestety.
póki co wciąż żyją, ale rozumiem Cię doskonale![]()
Koty są dranie. Poprzedni (właściwie znów ona) była miła i do rany przyłóż. Spała wtedy kiedy trzeba było.
A ta nowa niespełna roczna jest guuuuupia. Biega po szafach, drzwiach i robi ciężko zdziwioną minę czemu ja się irytuję. Drań. Jak jest żeński typ od drań? Drania?
dranczeska.
ja mam dwie une i jednego onego-aktualnie zaginiony od miesiąca gdzieś -;(
tenskniem.
jak leżałem chory całe dwa dni leżał ze mną, łepek w łepek na poduszce.
prawdziwy był przyjaciel i dobry herbatnik.
mam nadzieję, że wróci.
mimo, że pierwszy był do budzenia w środku nocy.
ale niech by budził, aby wrócił tylko.
Ostatnio edytowane przez cichy70 ; 29-07-2016 o 20:01
A ja myślałem, że wpadam tutaj, jak do tematycznej klubo-kawiarni![]()
w której rozmawiamy nie tylko o fotografii, ale też na tematy około-fotograficzne, czasami o "dupie Maryni".
No ale jak zindeksować "dupę Maryni "![]()
Ostatnio edytowane przez nordwind ; 29-07-2016 o 20:57
Jak o "dupie Maryni" to myślałem, nordwind, że jesteś w Bolkowie na Fieldsach
A w temacie, to muszę Was regularnie czytać (i oglądać) bo się zacząłem zastanawiać nad A7 z 28/2. Wolałbym A7II ze względu na stabilizację w body, ale przynajmniej jedna nerka jest mi potrzebna![]()
a ja pamietam jak gdzieś tak koło roku 1991 ? kaczkowski w wieczorze płytowym wspomniał o fieldsach.
mimo, że nie do końca moje klimaty, mam do dziś ich 3 LP.
lubię słuchać, ale nie mam jak i gdzie gramofonu postawić.
chyba sobie na kasety przegram.
i chyba wtedy też było o sinnead o connor
jej pierwszej płycie.
dla mnie zjawisko, do dziś.
chociażby ten kawałek.
https://www.youtube.com/watch?v=dirzMDYz0rc
Ostatnio edytowane przez cichy70 ; 29-07-2016 o 22:21
samek, co zrobić, z lat młodości zostało.
jak się stało po lodówkę i wieżę diory tydzień w kolejce,
to już zostaje na amenus.
Skontaktuj się z nami