Szukaj
Rusałka pawik na jeżówce... Dowaliłeś Waść.![]()
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Co za znajomość fauny i flory
Tak na marginesie, obiecałem sobie już nie robić kwiatków, motylków.... kobiety w domu ze mnie kpią![]()
Ostatnio edytowane przez nordwind ; 29-07-2016 o 00:26
powtórka, fota już była i uciekła z poprzedniego wpisu
napisałbym coś, ale po co jak i tak zaraz wykasują jako niemerytoryczne.
kota dam bo dawno nie było.
natomiast zastanawiam się nad moją obecnością tutaj.
znaczy się na nikoniarzach.
bo nie lubię kasowania postów, nawet głupich w tym i moich.
o ile, powiedzmy kasowanie śmieci sprzed roku-dwóch ma jakiś sens, to bieżące wywalanie
dla jakiejkolwiek dyskusji jest tragiczne.
każda wypowiedź nawet idiotyczna i zbędna tworzy jakąś ciągłość, a ja nie chcę się zastanawiać,
czy ktoś coś napisał do mojego bzdurnego komentarza i zostało to skasowane, czy też pozostał naturalnie bez echa.
nie podejmuję, żadnych radykalnych kroków, ale zaczynam się czuć na forum nieswojo.
a to nie jest dobry znak.
oczywiście contax planar.
Bry Robert
Kot jak zwykle uroczy. A btw kota, to mam ochotę pobićź ostatnio swojego. Bydlak (właściwie bydlaczka) przychodzi o wpół do piątej z gąbką i chce by rzucać bo ona lubi aportować.
Se popisze chyba dziś tu i tam. Zmęczony jestem i nic mi się nie chce robić, a do tego mam wino. A do tego - a propos Twojego zastanawiania się - nie mam wątpliwości, że se znów stąd pójdę.
Bo to nie jest to miejsce, które kiedyś było. I może nie mam racji - świat się zmienia. Ale za takimi zmianami mnie się nie chce nadążać.
Skontaktuj się z nami