Close

Strona 612 z 1914 PierwszyPierwszy ... 11251256260261061161261361462266271211121612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 111 do 6 120 z 19131
  1. #6111

    Domyślnie

    tak poglądowo, crop z kita 70/5.6 "motyla noga"


    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 28-07-2016 o 20:07

  2. #6112

  3. #6113

    Domyślnie

    Rusałka pawik na jeżówce... Dowaliłeś Waść.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #6114

    Domyślnie

    Co za znajomość fauny i flory
    Tak na marginesie, obiecałem sobie już nie robić kwiatków, motylków.... kobiety w domu ze mnie kpią
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 29-07-2016 o 00:26

  5. #6115

    Domyślnie

    powtórka, fota już była i uciekła z poprzedniego wpisu


  6. #6116

    Domyślnie

    A ja lubię motylki.
    Ładne są, ale w smaku trochę mdłe
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #6117

    Domyślnie

    napisałbym coś, ale po co jak i tak zaraz wykasują jako niemerytoryczne.

  8. #6118

    Domyślnie

    Proletariusze fotograficznych offtopów łączmy się.
    W kupie siła.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #6119

    Domyślnie

    kota dam bo dawno nie było.
    natomiast zastanawiam się nad moją obecnością tutaj.
    znaczy się na nikoniarzach.
    bo nie lubię kasowania postów, nawet głupich w tym i moich.
    o ile, powiedzmy kasowanie śmieci sprzed roku-dwóch ma jakiś sens, to bieżące wywalanie
    dla jakiejkolwiek dyskusji jest tragiczne.
    każda wypowiedź nawet idiotyczna i zbędna tworzy jakąś ciągłość, a ja nie chcę się zastanawiać,
    czy ktoś coś napisał do mojego bzdurnego komentarza i zostało to skasowane, czy też pozostał naturalnie bez echa.
    nie podejmuję, żadnych radykalnych kroków, ale zaczynam się czuć na forum nieswojo.
    a to nie jest dobry znak.
    oczywiście contax planar.

  10. #6120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    ...natomiast zastanawiam się nad moją obecnością tutaj...
    Bry Robert
    Kot jak zwykle uroczy. A btw kota, to mam ochotę pobićź ostatnio swojego. Bydlak (właściwie bydlaczka) przychodzi o wpół do piątej z gąbką i chce by rzucać bo ona lubi aportować.

    Se popisze chyba dziś tu i tam. Zmęczony jestem i nic mi się nie chce robić, a do tego mam wino. A do tego - a propos Twojego zastanawiania się - nie mam wątpliwości, że se znów stąd pójdę.
    Bo to nie jest to miejsce, które kiedyś było. I może nie mam racji - świat się zmienia. Ale za takimi zmianami mnie się nie chce nadążać.

Strona 612 z 1914 PierwszyPierwszy ... 11251256260261061161261361462266271211121612 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •