Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 273

Wątek: Pentax FF

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Jacku... w pentaxie mało kto szuka perfekcyjności,ostrości itp...
    Okaże się, że się mylisz. Zycie jest brutalne. Dinozaury może tego nie szukają. Ale dzieci cyfry - już tak.
    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    A złta trójca 31,43,77 to bardzo ciekawe szkła - naprawdę
    Zapewne. Limitedy zdobyły sobie renomę na analogowych Pentaxach.
    To tak jak ze wspominaniem dzieciństwa. Fajnie było.
    Dziś to już nie te powłoki. Sigma jak robi cos ostrego to sa to układy o większej licznie soczewek. I dużych rozmiarów - zobacz jakie filtry. Często 82 mm.
    Portretowy (i mikroskopijny - filtry 49 mm!) 77/1.8 Limited - zobacz jaki jest skok z nikkora 85/1.8D na 85/1.8 AF-S. Pentax musi odświeżyć szkła.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 07-07-2016 o 00:37
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •