Close

Strona 546 z 1914 PierwszyPierwszy ... 4644649653654454554654754855659664610461546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 451 do 5 460 z 19131
  1. #5451

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    No to kilka pstryków z loxii
    No to czekamy na porównanie z V40/1,4

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    O matko! Matka Joanna od Photoshopa! I to moim Cyclopem!
    We własnej osobie

  2. #5452

    Domyślnie

    ciąg dalszy męczenia kita
    prosto z puszki ...po piwie
    kolor, nasycenie, kontrast to wszystko mi się podoba
    chyba zrezygnuje z zakupu 28/2 i skoncentruje się nad czymś od 35mm

    28/3.5
    28/3.5
    50/8
    70/5.6
    28/3.5
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 18-06-2016 o 15:48

  3. #5453

    Domyślnie

    kurczak się wędzi.

    a ja się opalam i czekam.

    sonnar 135 f3,5

  4. #5454
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    Na jednym ładowaniu zrobiłem dokładnie 348 zdjęć. W międzyczasie bawiłem się w menu. Zaklejałem wizjer. Czyli aparat sprawny. Wina w szybkim rozładowywaniu jest w sposobie chyba noszenia włączonego aparatu i ciagłego przełączania się z wizjera na monitor. Wizjer pobiera dużo więcej prądu - nie wiem dlaczego tak jest ale to moje obserwacje.

  5. #5455

  6. #5456
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    Zastanawiam się teraz jak zmienić swoje nawyki .. Jak żyć ...

  7. #5457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    Na jednym ładowaniu zrobiłem dokładnie 348 zdjęć. W międzyczasie bawiłem się w menu. Zaklejałem wizjer. Czyli aparat sprawny. Wina w szybkim rozładowywaniu jest w sposobie chyba noszenia włączonego aparatu i ciagłego przełączania się z wizjera na monitor. Wizjer pobiera dużo więcej prądu - nie wiem dlaczego tak jest ale to moje obserwacje.
    To dwie rzeczy mi przychodzą do głowy.
    1. Może masz ustawiony długi czas do uśpienia się aparatu, a jak się go nosi na szyi czy w ręce bez wyłączania to ten czas może się ciągle przedłużać bo w ciągu np. minuty dość łatwo machnąć czymś przy wizjerze co odnawia minutę i tak ciągle.
    2. Albo masz włączone wykrywanie pilota bo wtedy aparat się chyba w ogóle nie wyłączał z tego co pamiętam.

    nordwind - ten kit na MFD bebła trochę jak domknięty fe28
    Z obiektywików ok. 35mm ja bym chyba polecał tego voitka 40/1.4, jest dość dobry (choć ja go traktowałem raczej jak 40/2 ale to też super parametry), bardzo mały, adapter helikoidalny pozwala mu ostrzyć z bardzo bliska no i ma świetną cenę jak na takie szkiełko Fajna by była wersja gadająca z aparatem...
    Loxia 35 jest też super ale nie dla każdego będzie tyle warta, ja się zakochałem w tym obiektywie odkąd się pokazał i to była kwestia czasu Choć nie powiem, miałem sporo wątpliwości...

    Z loxi jeszcze coś



    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  8. #5458
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie Sony A7, A7r i A7s

    Zdalnie sterowanie - wyłączne ale Włączanie trybu oszczędzania energii miałem na 1min - teraz zrobiłem 10 sek no i oczywiście tryb samolotowy.

  9. #5459

    Domyślnie

    Z całym szacunkiem Koledzy, ale ta loxia mnie nie powala.
    To rozmycie mnie nie powala.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #5460
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie Sony A7, A7r i A7s

    Rozmycie jak rozmycie, takie sobie ale optycznie pewnie super ... Wolę mojego voitka 35, a gdyby aberracja była mniejsza byłoby genialnie
    Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 18-06-2016 o 22:18

Strona 546 z 1914 PierwszyPierwszy ... 4644649653654454554654754855659664610461546 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •