Close

Strona 543 z 1914 PierwszyPierwszy ... 4344349353354154254354454555359364310431543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 421 do 5 430 z 19131
  1. #5421

  2. #5422

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    Brak takiej opcji
    And that is how I know
    When I try to get through
    On the telephone to you
    There'll be nobody home.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #5423
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    Nie znam języków obcych ... I nic nie rozumiem

  4. #5424

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michel71 Zobacz posta
    Można ("Wybierz Finder/Monitor").
    W A7II jest taki punkt w menu, ale nie da się go podpiąć pod przycisk funkcyjny :-/ czyli dla mnie funkcja bezużyteczna. Niestety w trybie auto w ostrym słońcu aparat mimo oderwania go od oka nie przełącza się na ekran, albo robi to na chwilę i wraca do wizjera. W słońcu korzystanie z LiveView doprowadza mnie go białej gorączki. Próbowałem już częściowo zaklejać czujnik, jak radzą internety, ale na razie z marnym skutkiem...
    N -> L -> S

  5. #5425
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 16-06-2016 o 10:32

  6. #5426

    Domyślnie

    Tym razem z Canuna 200/2.8
    Zdjęcia prosto z puszki, tylko zmniejszone.



  7. #5427
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    zdjęcia prosto z puszki ... po sardynkach ...




  8. #5428

  9. #5429

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cooder Zobacz posta
    W A7II jest taki punkt w menu, ale nie da się go podpiąć pod przycisk funkcyjny :-/ czyli dla mnie funkcja bezużyteczna. Niestety w trybie auto w ostrym słońcu aparat mimo oderwania go od oka nie przełącza się na ekran, albo robi to na chwilę i wraca do wizjera. W słońcu korzystanie z LiveView doprowadza mnie go białej gorączki. Próbowałem już częściowo zaklejać czujnik, jak radzą internety, ale na razie z marnym skutkiem...
    Ja zakleiłem czarną taśmą większość czujnika i ładnie działa (metoda prób i błędów żeby się przełączał z ok. 3cm).
    Natomiast nie wiem czy nie dało by się tego inaczej obejść, nie pamiętam gdzie jest ta funkcja... Ale można by spróbować zrobić to profilem 1 lub 2 na pokrętle trybów (z innymi ustawieniami które są zazwyczaj gdy potrzeba włączyć sam wizjer/samo LCD co tam potrzebujesz).

    Michel71 - fajne foto Bokeh trochę jak z FE28.

    Jeszcze coś z Girony dorzucę, chyba nie było
    (podczas deszczu)


    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  10. #5430

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Natomiast nie wiem czy nie dało by się tego inaczej obejść, nie pamiętam gdzie jest ta funkcja... Ale można by spróbować zrobić to profilem 1 lub 2 na pokrętle trybów (z innymi ustawieniami które są zazwyczaj gdy potrzeba włączyć sam wizjer/samo LCD co tam potrzebujesz).
    Eureka! Popędziłem do aparatu wypróbować pomysł, ale niestety... Ustawienie wizjer/ekran nie jest ustawieniem zapamiętywanym w profilu :-/ Profil zapamiętuje tylko funkcje "fotograficzne", a nie konfiguracyjne aparatu. Idę więc znów walczyć z czarną taśmą...

    Fajne foty baj de łej
    N -> L -> S

Strona 543 z 1914 PierwszyPierwszy ... 4344349353354154254354454555359364310431543 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •