Brak takiej opcji![]()
Szukaj
Brak takiej opcji![]()
Nie znam języków obcych ... I nic nie rozumiem
W A7II jest taki punkt w menu, ale nie da się go podpiąć pod przycisk funkcyjny :-/ czyli dla mnie funkcja bezużyteczna. Niestety w trybie auto w ostrym słońcu aparat mimo oderwania go od oka nie przełącza się na ekran, albo robi to na chwilę i wraca do wizjera. W słońcu korzystanie z LiveView doprowadza mnie go białej gorączki. Próbowałem już częściowo zaklejać czujnik, jak radzą internety, ale na razie z marnym skutkiem...
N -> L -> S
the kitnie jest zły.
3 w kolorze bezpośrednio z puszki:
70/5.6 http://i1186.photobucket.com/albums/...r.jpg~original
28/3.5 http://i1186.photobucket.com/albums/...z.jpg~original
28/3.5 http://i1186.photobucket.com/albums/...d.jpg~original
Ostatnio edytowane przez nordwind ; 16-06-2016 o 10:32
Ja zakleiłem czarną taśmą większość czujnika i ładnie działa (metoda prób i błędów żeby się przełączał z ok. 3cm).
Natomiast nie wiem czy nie dało by się tego inaczej obejść, nie pamiętam gdzie jest ta funkcja... Ale można by spróbować zrobić to profilem 1 lub 2 na pokrętle trybów (z innymi ustawieniami które są zazwyczaj gdy potrzeba włączyć sam wizjer/samo LCD co tam potrzebujesz).
Michel71 - fajne fotoBokeh trochę jak z FE28.
Jeszcze coś z Girony dorzucę, chyba nie było
(podczas deszczu)
A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G
Eureka! Popędziłem do aparatu wypróbować pomysł, ale niestety... Ustawienie wizjer/ekran nie jest ustawieniem zapamiętywanym w profilu :-/ Profil zapamiętuje tylko funkcje "fotograficzne", a nie konfiguracyjne aparatu. Idę więc znów walczyć z czarną taśmą...
Fajne foty baj de łej![]()
N -> L -> S
Skontaktuj się z nami