Close

Strona 542 z 1914 PierwszyPierwszy ... 4244249253254054154254354455259264210421542 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 411 do 5 420 z 19131
  1. #5411
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie Sony A7, A7r i A7s

    Tak na wszystkich 4 .. Ale wszystkie z jednego okresu maja po 2 lata

    Zrestartowałem teraz ładuje przez aparat.

    Ile powinien zrobić zdjeć na akumulatorze ?? 250??
    Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 15-06-2016 o 17:09

  2. #5412

    Domyślnie

    Na początku wskazują 100% naładowania i w ciągu jednej krótkiej sesji spada im do zera po kilkudziesięciu zdjęciach? Może rzeczywiście ta ładowarka nie doładowywuje, to się dowiesz po tym ładowaniu aparatem. W pełni naładowany aku powinien jednak starczyć na te kilka godzin zabawy i z 300 zdjęć w tym czasie..
    Ale jak nie zmieniałeś nic w ustawieniach to się samo pewnie nie przestawiło na wyczuwanie pilota i wyjście z trybu samolotowego...
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  3. #5413
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    Raczej to po włożeniu bardzo szybko po kilku zdjęciach już jest dwadzieścia pare procent ...

  4. #5414

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    Raczej to po włożeniu bardzo szybko po kilku zdjęciach już jest dwadzieścia pare procent ...
    Nie chcę Cię martwić, ale chyba masz spsuty aparat. Ostatnio zrobiłem sesję A7RII (ten sam akumulator), ponad 350 zdjęć nie licząc skasowanych, włączona stabilizacja, LCD w ustawieniu "słoneczny dzień", do tego sporo przeglądania, zmiany ustawień (aparatu używały też osoby mające coś takiego po raz pierwszy w ręku), praktycznie nie wyłączałem aparatu pomiędzy zdjęciami. W sumie jakieś 4-5 godzin, z 81% na początku zrobiło się 19% już po szybkim, ostatecznym przejrzeniu zdjęć. Akumulator młodszy od Twoich, ale też na pewno ma ponad rok. Owszem, miałem tryb samolotowy, wyłączone zdalne sterowanie, ale mimo wszystko pobór był spory...

    Jeśli aparat masz na gwarancji, ślij do CSI: https://e-csi.pl/


    Kontynuując temat pięknych pań: Lola


  5. #5415
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie Sony A7, A7r i A7s

    Jest po gwarancji .. Na razie po restarcie cię bawię zrobiłem 60 zdjeć połowa FE28 i jest 95%. Może jakaś aplikacja zjadała mi prąd.

    Nigdy nie przeglądam zdjeć w aparacie. Nie kasuje. Uważam ze jeśli nacisnąłem spust - to warto to zobaczyć w komputerze.

    Nie przestawiam nic w menu gdy już robię zdjęcia .. Mam ustawiony i tyle nie chce sie zastanawiać nad aparatem ale nad zdjęciami


    Ooooo za stówę pod tym adresem jest pełna diagnostyka aparatu ... Genialne
    Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 15-06-2016 o 20:44

  6. #5416

    Domyślnie

    Nie ma takiej aplikacji, która zjadałaby 80% baterii po kilku minutach. Bardziej prawdopodobne jest jakieś zawieszenie się softu aparatu, powodujące ciągły, duży pobór prądu. No i wygląda na to, że reset pomógł

  7. #5417
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie Sony A7, A7r i A7s

    zrobiłem 100 zdjeć i mam 87%

    Bawię sie czujnikiem teraz bo już myślałem ze to może jak nosze aparat w ręku to sie ciagle przełącza

    Myślałem ze jak aparat idzie spać to wzbudzamy go "spustem" a u mnie wystarczy machnąć przed czujnikiem ręka i już jest w gotowości. Ja idąc po świecie mam aparat zawsze w dłoni pasek obwiązany w nadgarstku. Czyli ciagle on sie włącza i wyłącza ... I bateryjka .. Chwila takie przełączania i mam 80% ... 79% ... 78%


    Czy można przełączanie wizjer/monitor podpiąć pod klawisz funkcyjny?

    77%
    Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 15-06-2016 o 21:18

  8. #5418

    Domyślnie

    Można ("Wybierz Finder/Monitor").

  9. #5419
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie Sony A7, A7r i A7s

    Gdzie ?? Nie ma pod f3 ja mam A7 pierwszy

  10. #5420

    Domyślnie

    Sprawdź pod innym f.
    Mam A7RII, nie pamiętam, jak to było w A7.

Strona 542 z 1914 PierwszyPierwszy ... 4244249253254054154254354455259264210421542 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •