Witam
Pytanie o MC do D80. Chce kupić 2x2GB. jedna 4GB wychodzi podobnie cenowo, ale w przypadku padnięcia karty to zawsze będe miał drugą w torbie, a jak mi padnie 4GB to już pies pogrzebany. Jaką polecacie karte do tej puszki? Bardzo prosze o opinie z doświadczenia niżeli z instrukcji obsługi puszki
Pozdrawiam Mrozu
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami