Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: SD do D80

  1. #1

    Domyślnie SD do D80

    Witam

    Pytanie o MC do D80. Chce kupić 2x2GB. jedna 4GB wychodzi podobnie cenowo, ale w przypadku padnięcia karty to zawsze będe miał drugą w torbie, a jak mi padnie 4GB to już pies pogrzebany. Jaką polecacie karte do tej puszki? Bardzo prosze o opinie z doświadczenia niżeli z instrukcji obsługi puszki


    Pozdrawiam Mrozu

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam od miesiąca SanDisk Extreme III 2GB i jestem bardzo zadowolony, szybka i jak narazie pewna.
    [Nikon D80][Nikkor 50 f1.8][Nikkor 18-135 f3.5-5.6][2*SanDisk Extreme III 2GB][Gruszka nr 9]

  3. #3

    Domyślnie

    Tak samo jak sivy, nie narzekam
    D80/D700
    N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
    SB-800

  4. #4

    Domyślnie

    Lexar Media Pro.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sivy Zobacz posta
    Ja mam od miesiąca SanDisk Extreme III 2GB i jestem bardzo zadowolony, szybka i jak narazie pewna.
    Potwierdzam, używam takiej samej od marca

  6. #6

    Domyślnie

    Co prawda nie używam D80, ale ja używam kart Platinum 2GB i to z bardzo dobrym skutkiem, a za zaoszczędzone pieniądze można kupić np. dodatkową kartę.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #7

    Domyślnie

    Używam dość intensywnie 2 x SD 2GB Corsair x133, 2 x SD 2GB PQI x150 i 1 x SD 2GB Kingston Ultimate x120 bez najmniejszych problemów.
    Ostatnio edytowane przez wavman ; 01-08-2007 o 12:56
    Grupa GRYF | D300s | MB-D10 | N12-24/4 G DX AF-S | N17-55/2.8 G DX AF-S | SB-800 | and ...

  8. #8
    Gaduła Awatar wlopis
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Swarzędz koło Poznania
    Posty
    1 199

    Domyślnie

    Używam SanDisk Extreme II 2GB nie narzekam, mam jeszcze 3 x SanDisk Extreme II 1GB, jestem zadowolony a to uczucie nie często mnie nawiedza .
    Ostatnio edytowane przez wlopis ; 01-08-2007 o 13:42
    SLR/FX/DX/ N/24/35/50/85/SB800/SB600/NX2

  9. #9

    Domyślnie

    Kup Sandisk Extreme II lub III w wersji z oprogramowaiem do wywoływania RAW czyli Capture one. Otrzymujesz extra karte, a do tego swietny soft.

    A jak chcesz po taniości i nie musi byc szybka to GoodRam i juz.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Kup Sandisk Extreme II lub III w wersji z oprogramowaiem do wywoływania RAW czyli Capture one. Otrzymujesz extra karte, a do tego swietny soft.

    A jak chcesz po taniości i nie musi byc szybka to GoodRam i juz.
    ten soft jest całkiem istotny, bo inaczej z RAWami z D80 jest kłopot
    Extreme III jak najbardziej, szybka i pewna
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •