Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: SD do D80

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirwil Zobacz posta
    Szanse na padnięcie karty są naprawdę minimalne i zazwyczaj nie dzieje się to natychmiast. Dużo większe szanse masz na padnięcie puszki czy lampy błyskowej - nic ci wtedy nie pomogą 2x2 GB. Czy w związku z tym będziesz nosić 2 puszki? Za to mająć kilka kart ciągle nimi wachlujesz co przyczynia się do zwiększonego ryzyka ich zgubienia, zniszczenia czy zasyfienia gniazda w aparacie.
    Teoretycznie masz rację, ale jak robisz w ciągu jednego dnia kilka sesji, to lepiej jest mieć kilka kart i każdą zapisywać na innej, szczególnie w profi foto, bo to już nie zabawa, tylko życie.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  2. #22

    Domyślnie

    czy D80 bez problemu odsługuje duże karty?
    oczywiście myślę o czymś firmowym, o pojemności 4 czy nawet 8GB.
    Nie będzie żadnych problemów?
    Ma ktoś te karty?

  3. #23

    Domyślnie

    Jeszcze nie kupilem ale jak beda to wezme te w promocji , z kodem do C1

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pdzran Zobacz posta
    Jeszcze nie kupilem ale jak beda to wezme te w promocji , z kodem do C1
    może być tak że Twój kod będzie już nieważny,
    na karcie z kodem była informacja że oferta ta jest ważna do 31.03.2007. mimo to spróbowałem,
    przy próbie aktywacji dostałem informację ze kod jest nieważny

    Używa ktoś z D80 dużych kart?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konopia Zobacz posta
    może być tak że Twój kod będzie już nieważny,
    na karcie z kodem była informacja że oferta ta jest ważna do 31.03.2007. mimo to spróbowałem,
    przy próbie aktywacji dostałem informację ze kod jest nieważny

    Używa ktoś z D80 dużych kart?
    Ooops , nie wiedzialem , przepraszam za bledna informacje.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konopia Zobacz posta
    czy D80 bez problemu odsługuje duże karty?
    oczywiście myślę o czymś firmowym, o pojemności 4 czy nawet 8GB.
    Nie będzie żadnych problemów?
    Ma ktoś te karty?
    mam D80 + 4 GB Ultra II Sandiska i zero problemów
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konopia Zobacz posta
    może być tak że Twój kod będzie już nieważny,
    na karcie z kodem była informacja że oferta ta jest ważna do 31.03.2007. mimo to spróbowałem,
    przy próbie aktywacji dostałem informację ze kod jest nieważny
    hmmm no ja też mam coś takiego, kartę kupiłem w czerwcu i normalnie aktywowałem C1 - coś tam chyba źle robicie towarzyszu
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  8. #28

    Domyślnie

    cóż można zrobić źle,
    pobieram program, instaluję, +
    i dalej postępuję wg instrukcji zawartej w filmiku na stronie,
    wpisuję kod, dostaję informację że jest nieważny i tyle.
    nie sądzę by była to wina emulowanie programu pod "wine" (nie posiadam windows)
    bo wszystko działa, może nie najlepiej, ale komputer to już dziadek jest

  9. #29
    Oszczędny w słowach Awatar Fazzi86
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    137

    Domyślnie

    hmm Ja dzisiaj kupiłem Sandiska Extreme 3 w fotojokerze, właśnie zainstalowałem C1 i działa Po instalacji wpisałem kod, dałem aktywację online, wpisałem dane i poszło.

  10. #30

    Domyślnie

    Fazzi86 a jaką masz datę ważności na kuponie z kodem?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •