Szukaj
czy D80 bez problemu odsługuje duże karty?
oczywiście myślę o czymś firmowym, o pojemności 4 czy nawet 8GB.
Nie będzie żadnych problemów?
Ma ktoś te karty?
Jeszcze nie kupilem ale jak beda to wezme te w promocji , z kodem do C1
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
cóż można zrobić źle,
pobieram program, instaluję, +
i dalej postępuję wg instrukcji zawartej w filmiku na stronie,
wpisuję kod, dostaję informację że jest nieważny i tyle.
nie sądzę by była to wina emulowanie programu pod "wine" (nie posiadam windows)
bo wszystko działa, może nie najlepiej, ale komputer to już dziadek jest
hmm Ja dzisiaj kupiłem Sandiska Extreme 3 w fotojokerze, właśnie zainstalowałem C1 i działaPo instalacji wpisałem kod, dałem aktywację online, wpisałem dane i poszło.
Fazzi86 a jaką masz datę ważności na kuponie z kodem?
Skontaktuj się z nami