Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: SD do D80

  1. #31
    Oszczędny w słowach Awatar Fazzi86
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    137

    Domyślnie

    31 Marzec 2007
    BTW znalazłem na stronce phaseone.com zdanie brzmiące: "Please note that the discounted Capture One LE to PRO upgrade is valid until March 2007." Może ta data ważności dotyczy tej promocji na upgrade? Bo dziwne (nawet bardzo) mi się wydaje żeby aktywować 'przeterminowany' kupon.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konopia Zobacz posta
    może być tak że Twój kod będzie już nieważny,
    na karcie z kodem była informacja że oferta ta jest ważna do 31.03.2007. mimo to spróbowałem,
    przy próbie aktywacji dostałem informację ze kod jest nieważny
    Kupiłem Extreme III 2GB jakiś miesiąc temu i C1 aktywowałem bez problemu. Faktycznie jest tam data '31 Marzec 2007' ale jak Fazzi86 wspomniał jest to chyba data do której można było po promocyjnej cenie upgrade'ować wersję LE do PRO.

  3. #33

    Domyślnie


    w taki razie nie rozumiem czemu ja nie mogę dokonać aktywacji

  4. #34

    Domyślnie

    przed chwilą aktywowałem i działa - jakiś manual po polsku by się przydał

  5. #35

    Domyślnie

    cobym nie zrobił, wynik jest jeden

  6. #36

    Domyślnie

    to znaczy, że klucz jest zły a nie że aktywacja przepadła...
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    to znaczy, że klucz jest zły a nie że aktywacja przepadła...
    na tyle to ja angielski znam, żeby wiedzieć co to znaczy,
    jakby nie patrzeć wynik jest jeden, nie aktywuje się i tyle,
    wyjścia z sytuacji nie widzę, wpisuję dokładnie to co mam na karteczce - widać "bubla" mi sprzedali z kartą, jakiś niedorobiony kod, i na tym zakończę ten temat.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •