Wczoraj sobie nieopatrznie ściągnąłem andka 6.0 dla LG i kupa... Jak do tej pory przy średnim używaniu wieczorem miałem solidne 50% baterii tak teraz leci 30% na każdą godzinę. Dodatkowo nie da się wejść do rejestru połączeń bo proces nie odpowiada... Przy próbie odebrania połączenia to samo...
Poza telefonem i książka aplikacje działają prawidłowo...
Jakieś rady?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami