Robank, dzięki.
Zdecydowałam się na MacBook'a Pro z Retiną 13'. Zawsze u wszędzie będę mogła obrobić zdjęcie, a do większego komfortu z większą liczbą zdjęć zakupię monitor zewnętrzny .

Co do wątku, to ten jest przeznaczony dla komputerów Apple, ten z linka tasiemiec traktuje ogólnie o Apple. Czy zapytanie tutaj o komputer do zdjęć jest naprawdę czymś strasznym ?