Patrząc na wielkość ( a pewnie i ciężar ) planowanej 50-ki z pewnością powinni to być silni ludzie
Wiem, że możliwościami fotograficznymi mogą wyznaczyć nowy standard w bezlusterkowcach ale ten system dopiero raczkuje. Na boga, chyba nie wierzycie, że za rok wyścigi F-1 zawodowcy będą fotografować leikami SL![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami