Close

Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 131

Wątek: Leica SL

  1. #101

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zoom2 Zobacz posta
    Ja też chętnie by zobaczył.
    Piotrze , nie uwierzę , że nie masz choc kilku fotek które mógłbyś opublkować na forum .
    No niestety ja jestem tylko onanistą sprzętowym który czasem wyjmuje Leice z gabloty, poleruje starannie czerwoną kropkę i wkładam z powrotem za szybę aby cieszyły oczy i duszę....
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  3. #103

    Domyślnie

    Pozwole sobie na maly OT bo padlo tu haslo Steve Huff. No wiec pewnie nie jestem jedyny ale czytalem ta jego strone dla beki. Nie ma wiekszego idioty wsrod recenzentow foto sprzetu. Kazde kolejne nowe body czy tam obiektyw jest najlepsze na swiecie ever. Ostatnio wpadlem na ta strone:
    http://huffparanormal.com/
    i myslalem ze sobie ktos z niego jaja robi. Okazuje sie ze nie, ze to sam Steve rozmawia z duchami, robi i sprzedaje sprzet do komunikacji itd W skrocie jest pie..niety w glowe. Juz nie mam z niego beki bo nie wypada sie nabijac z ludzi chorych.
    usuniety bo obrażał uczucia religijne

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djhonda Zobacz posta
    Pozwole sobie na maly OT bo padlo tu haslo Steve Huff. No wiec pewnie nie jestem jedyny ale czytalem ta jego strone dla beki. Nie ma wiekszego idioty wsrod recenzentow foto sprzetu. Kazde kolejne nowe body czy tam obiektyw jest najlepsze na swiecie ever.
    Przecież tak samo zachowuje się Ken...
    A może to dwa wcielenia jednej osoby?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Przecież tak samo zachowuje się Ken...
    A może to dwa wcielenia jednej osoby?
    Drodzy Koledzy - sam fakt że Wy i tysiące innych ludzi na świecie czytają te debilizmy jest już ogromnym sukcesem dla tych dwóch panów od marketingu, emejzingu i "cudowności systemowych"....
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  6. #106

    Domyślnie

    Nie tylko czytamy, ale i miesięczne dotacje mamy włączone.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #107

    Domyślnie

    Ken Rockwell to jednak polka wyzej. Pomijajac jego recenzje, o ktorych mam zdanie jak wiekszosc, to na pewno pare fotek ciekawych w zyciu trzasnal i robi to cale zycie. Ten drugi od duchow to jakies niewiadomo co
    usuniety bo obrażał uczucia religijne

  8. #108

    Domyślnie

    jakbyście dostawali topowy sprzęt foto za free też byście o.......li :P . Każdego można lubić bardziej, czy mniej Huff akurat lubię za dobre sample.
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  9. #109

    Domyślnie

    ParanormalHuff powinien duchy focic A7sII a nie udawać geoboxem ze podsłu****e Michaela Jacksona z zaświatów.

  10. #110

    Domyślnie

    Kolejna wpadka "zawsze niezawodnej" leiki http://www.optyczne.pl/8994-news-Lei...systemu_S.html

    Szkoda, że już nawet tej firmie nie można zaufać. Niezawodnością mogli się szczycić kiedy produkowali sprzęty wyłącznie manualne, gdzie brak był elektroniki lub była ona tylko w minimalnym stopniu i bez wpływu na działanie sprzętu.
    Leica MP, 28/2, 35/2, 50/1.4, 75/2.8

Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •