Jest dokladnie tak jak napisałeś - Leica to tylko sprzęt fotograficzny.
Traktowanie tego jako nobilitację czy poczucie wyższości "bo mam Leice" to pomyłka i świadczy o niskim poczuciu wartości osobnika.
Ja mam Leice bo z pewnych względów najbardziej mi pasuje ten system. Czy jestem lepszy od użytkowników Canona, Nikona itp? NIE!
Zupełnie nie rozumiem dlaczego w Polsce Leica budzi takie emocje...
Komentarze w polskim internecie zawsze pełne jadu i złośliwości pod adresem posiadaczy Leica.
Że Leica dla snobów, bogatych dentystów, idiotów itp. A 99% palantów którzy piszą te komentarze to nigdy nie miała w ręku Leici
Co do "salonu" w Polsce - masz 100% rację że za granicą jest milej, taniej i bardziej fachowo niż w tym nadętym sklepie.
Pozdrawiam. Piotrek
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami