Szukaj
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Pozostają narty wodne.
- Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
- Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...
I hokej na trawie![]()
D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
Grecja2013
klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział
Szybownictwo - moja luba nienawidzi, bo siedzi na ziemi, albo jedzie po mnie w pole
Żeglarstwo - rejsik latem zawsze dobra rzecz, ale tylko w ciepłym kraju
Nurkowanie - to robimy z lubą odkąd zrobiła na to 'prawo jazdy'
Restaurowanie starych samochodów - jak mnie luba wkurzy, idę do garażu
Jakby doba miała 48h nie obraziłbym się.![]()
Ostatnio edytowane przez velaskez ; 10-04-2015 o 10:17
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
trekking, bo na wspinaczkę za wiekowa jestem
także ogrodnictwo, narciarstwo, eksperymenty kuchenne, moja własna praca (w kategoriach hobby, bo kasy z niej raczej nie ma) i ...hehe fotografia![]()
Poszukiwanie , wydobywanie obiektów historycznych ( samoloty , czołgi itp. ) z ekipą programu " Było nie minęło ... "
Kiedyś nawet nie wiedziałem że to takie wciągające![]()
D5100 , D5300 , AF-S DX 35mm f/1.8G , AF-S DX 18-105 VR , AF-S Nikkor 70-300 mm G IF-ED , SB-700
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Link do programu
http://www.tvp.pl/historia/magazyny-...ylo-nie-minelo
Do programu piszą , dzwonią ludzie którzy znają ciekawą historię . Ekipa pod dowództwem redaktora Adama Sikorskiego ( historyk , poeta , tekściarz , rajdowiec ) sprawdza ślad i jak się potwierdzi wtedy zaczyna się mozolna droga papierkowa , zgody wkz , właścicieli gruntów itp. no i szukanie sponsora np. jakieś muzeum .
Jedno z ciekawszych wydobyć w których brałem udział ( od 9 rano do 8 wieczorem), sponsorem było Muzeum lotnictwa w Krakowie :
https://www.youtube.com/watch?v=_vgmkD9F1BI
D5100 , D5300 , AF-S DX 35mm f/1.8G , AF-S DX 18-105 VR , AF-S Nikkor 70-300 mm G IF-ED , SB-700
P-39 super samolot
Ja co najwyżej to znalazłem z kolegami w lesie toporek strażacki z czasów PRL-u
Chciałbym właśnie kiedyś coś większego znaleźć![]()
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Skontaktuj się z nami