Close

Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #121

    Domyślnie

    U mnie:

    1. Fotografia
    2. Muzyka (gitara basowa)
    3. Astronomia
    4. Rower (szosowy, ale ostatnio jakaś gula mi wyskoczyła na brzuchu i przeszkadza )
    5. Wycieczki w plener (spływy kajakowe, wyprawy rowerowe, wycieczki piesze)

    kiedyś nr 1 była informatyka ale odkąd jest to praktycznie zawód to...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  2. #122

    Domyślnie

    Głównie fotografia.
    Ponadto wyjazdy i wycieczki, głównie Polska jak ją całą zjadę to może coś więcej. Naj morze, Roztocze i Mazury. Bunkry i bunkrowcy ale to już chyba tylko onanistyczne w gazetach i TV.
    Cały czas jest ciekawość świata i zadawanie pytań o wszystko.

    edit Ostatnio również wk....e koleżanek z pracy, ale to może przez kontrolę
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 03-04-2015 o 14:32 Powód: pis.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #123

    Domyślnie

    Z wiekiem trochę się zmieniła kolejność i na ta chwilę wygląda to mniej-więcej tak:

    1. basen, biegi (3x/tyg. to już nawyk) (czasem rower)
    2. łażenie po górach i pagórkach, najlepiej tam gdzie mało ludzi...
    3. wycieczki w egzotyczne kraje, na które mnie stać.
    4. muzyka (blues, jazz) Koncerty !!

    poza 1 wszędzie ze sprzętem foto.
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g...o wartych zdjęć.

  4. #124

    Domyślnie

    1. fotografia
    2. offroad, o tyle czynnie że mam kupę złomu, którą non stop reanimuję
    3. rajdy samochodowe, o tyle biernie że właściwie tylko jak widz, a co za tym idzie fotografia
    4. podróże te całkiem bliskie, ciut dalsze i całkiem dalekie, a co za tym idzie włóczęgi po świecie
    5. grafika
    6. muzyka i film
    i to by było na tyle tej "spowiedzi"

  5. #125

  6. #126
    m3
    Gość

    Domyślnie

    -Fotografia
    -Wędkarstwo
    -Piłka nożna
    -Jazda na rowerze (nie kolarstwo), po prostu lubie sobie na rowerze do lasu czasem pojechać
    -Komputery (informatyka)
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 03-04-2015 o 14:31 Powód: pis.

  7. #127
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    162

    Domyślnie

    Układając to mniej więcej tak:
    - Muzyka klasyczna- w szczególności pianistyka i wszystko co z tym związane / też realizacja dźwięku
    - Tenis
    - Giełda/ Forex
    - Podróże - globtroterstwo
    - Wino i Whisky
    - Kobiety
    - Żeglarstwo
    - Fotografia
    - Narty

  8. #128

    Domyślnie

    Nie chcę zakładać nowego wątku, więc ten odkopię. Cały czas buduję modele i kolekcja się powiększa.
    SP47-001, ale to już znacie... Chyba...

    EP09-043, pierwszy model zrobiony metodą cięcia laserowego.

    SM42-737, kolejna zrobiona metodącięcia laserowego i zlutowana.

    I dalsze prace nad lokomotywą SU42.

    A też i zestaw czteroczłonowy popularnie zwany Bipą.

    I kilka filmików.
    https://www.youtube.com/watch?v=gm7oRJuzBZU
    https://www.youtube.com/watch?v=DJXbSeK1SnY
    Ostatnio edytowane przez Meggido ; 02-04-2015 o 19:26
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  9. #129
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Super!
    Ja właśnie przymierzam się do powrotu hobby modelarskiego z małym "przebranżowieniem". Zamiast samolotów, okrętów i czołgów na figurki z czasów napoleońskich.
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  10. #130

    Domyślnie

    Generalnie to lipne te kolejki... nie oddają rzeczywistości... nigdy nie widziałem takiego czystego pociągu! Serio... dodaj troszkę "brudu/rdzy" to urealni ich wygląd...

    a tak poważnie to super, widać ogromną pasję i przyjemność z tego co robisz
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •