Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Biegacze

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Mazowieckie
    Posty
    92

    Talking Biegacze

    Są na forum jacyś biegacze, maratończycy? Osoby które robią zdjęcia na zawodach biegowych? Zwlaszcza biegach górskich, na których można zrobić naprawdę swietne zdjęcia?

  2. #2

    Domyślnie

    Tego czy są biegacze to nie wiem. Dawniej na zlotach zawsze się ktoś znalazł by po flakonik potruchtać. Są cykliści.
    Co do biegów to jakoś w lutym jest organizowany Bieg trzech jezior w Wielkopolsce. Teraz będzie w "walę tynki".
    Zazwyczaj nie ma tam dużej chmary fotografów.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #3

    Domyślnie

    Mi się zdarza pobiegać. Ale albo biegam albo robię zdjęcia. Jednego z drugim póki co nie łączyłem

  4. #4

    Domyślnie Biegacze ...

    Mi się zdarzyło w paru biegach wystartować głównie 10 km (best: 40:50), chociaż ostatnio w CityTrialu Wrocławskim na 5 km biegałem 2x. Obecnie przygotowuję się do 1-szego w życiu maratonu, ale to w kwietniu (Orlen). Oby zdrowie dopisało, to najważniejsze, bo wytrwałości mi nie brakuje
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 27-01-2015 o 14:18
    D3/D2X > (14-24/24-70/70-200)2.8 > 85 1.4d > SB910/800

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Mazowieckie
    Posty
    92

    Domyślnie

    Ładny wynik na dyszkę Biegłem w Orlenie w zeszłym roku, super impreza! W kwietniu też planuję pobiec, oczywiście jeśli zdrowie dopisze i nogi poniosą a więc do zobaczenia w kwietniu w Warszawie
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 28-01-2015 o 09:26 Powód: orto. ("pobiedź")

  6. #6
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Damm, wszędzie biegacze... Ludzie, chociaż na forum fotograficznym dajcie odpocząć
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Damm, wszędzie biegacze... Ludzie, chociaż na forum fotograficznym dajcie odpocząć
    Z tego co mi wiadomo, to sam powinieneś zacząć biegać. Więc nie męcz buły.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Z tego co mi wiadomo, to sam powinieneś zacząć biegać. Więc nie męcz buły.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  9. #9
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Z tego co mi wiadomo, to sam powinieneś zacząć biegać. Więc nie męcz buły.
    Z tego co mi wiadomo, to nie Twój interes, a zielony kolor coraz mniej się Tobie należy
    Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał

  10. #10

    Domyślnie

    Czyli: do zobaczenia na Orlenie?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •