Oczywiście! Mam nadzieję, że w komplecie na mecie.![]()
Szukaj
Oczywiście! Mam nadzieję, że w komplecie na mecie.![]()
Znajomy biega maratony a i przy okazji dla potomnosci kilka ujęć strzeli.
Co prawda nie Nikonem ale GoPro.
http://m.youtube.com/watch?v=YmA7_NcQUiM
Aha... A w tym biegu na Saharze zajął 2 miejsce!
Ot tak się kolegą pochwaliłem... A co![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
w górskim to parę zdjęć zrobiłem w życiu... ale kolarstwie
Biegi to nowa pasja, raczej miejskie, czasem terenowe, ale nie górskie... choc nie wykluczone, że jak sie trafi cos to pojadę. Tyle, że coraz bardziej mi się nie chce latać po krzakach z aparatem
.
PS. etap chwalenia się to już mam za sobą![]()
No no no gratki!ja w maju spróbuję się zbliżyć do takiego wyniku.
![]()
ja dzisaij zacząłem sezon na bieganie, ładna pogoda była to aż mnie zmotywowało4km za mną
![]()
Ostatnio edytowane przez falcon ; 05-04-2015 o 22:07 Powód: literówka
D3/D2X > (14-24/24-70/70-200)2.8 > 85 1.4d > SB910/800
Skontaktuj się z nami