Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Biegacze

  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Mazowieckie
    Posty
    92

    Domyślnie

    Oczywiście! Mam nadzieję, że w komplecie na mecie.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gentil Zobacz posta
    Są na forum jacyś biegacze, maratończycy? Osoby które robią zdjęcia na zawodach biegowych? Zwlaszcza biegach górskich, na których można zrobić naprawdę swietne zdjęcia?

    i biegam i robię zdjęcia na zawodach - jak ktoś powyżej, też nie łączę tych funkcjonalności w jedno -
    co dalej z pytaniem ...do czego zmierzasz ?

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Mazowieckie
    Posty
    92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    i biegam i robię zdjęcia na zawodach - jak ktoś powyżej, też nie łączę tych funkcjonalności w jedno -
    co dalej z pytaniem ...do czego zmierzasz ?
    To na co czekasz pochwal się jakimiś fajnymi fotkami z zawodów, najlepiej górskich! Nie ukrywam, że jeśli robisz fotki na zawodach chętnie kupił bym oczywiście w promocyjnej cenie zdjęcia z biegów w których biorę udział.

  4. #14
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Znajomy biega maratony a i przy okazji dla potomnosci kilka ujęć strzeli.
    Co prawda nie Nikonem ale GoPro.

    http://m.youtube.com/watch?v=YmA7_NcQUiM

    Aha... A w tym biegu na Saharze zajął 2 miejsce!

    Ot tak się kolegą pochwaliłem... A co
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    i biegam i robię zdjęcia na zawodach - jak ktoś powyżej, też nie łączę tych funkcjonalności w jedno -
    co dalej z pytaniem ...do czego zmierzasz ?
    w górskim to parę zdjęć zrobiłem w życiu... ale kolarstwie

    Biegi to nowa pasja, raczej miejskie, czasem terenowe, ale nie górskie... choc nie wykluczone, że jak sie trafi cos to pojadę . Tyle, że coraz bardziej mi się nie chce latać po krzakach z aparatem .

    PS. etap chwalenia się to już mam za sobą

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez falcon Zobacz posta
    Mi się zdarzyło w paru biegach wystartować głównie 10 km (best: 40:50), chociaż ostatnio w CityTrialu Wrocławskim na 5 km biegałem 2x. Obecnie przygotowuję się do 1-szego w życiu maratonu, ale to w kwietniu (Orlen). Oby zdrowie dopisało, to najważniejsze, bo wytrwałości mi nie brakuje
    Update: dzisiaj na 10 km WroActiv - 38:56 ..
    D3/D2X > (14-24/24-70/70-200)2.8 > 85 1.4d > SB910/800

  7. #17

    Thumbs up

    Cytat Zamieszczone przez falcon Zobacz posta
    Update: dzisiaj na 10 km WroActiv - 38:56 ..
    Czyli jest progres! Gratki - tak trzymaj.

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Mazowieckie
    Posty
    92

    Domyślnie

    No no no gratki! ja w maju spróbuję się zbliżyć do takiego wyniku.

  9. #19
    punkjofizz
    Gość

    Domyślnie

    ja dzisaij zacząłem sezon na bieganie, ładna pogoda była to aż mnie zmotywowało 4km za mną

  10. #20

    Domyślnie PZU Półmaraton Warszawski

    Cytat Zamieszczone przez falcon Zobacz posta
    Update: dzisiaj na 10 km WroActiv - 38:56 ..
    Update: PZU Półmaraton Warszawski "zaliczony" biorąc pod uwagę "zawirowania" na punktach z napojami czas 1h 26' 14'' napawa optymizmem przez kwietniowym Orlenem .. pozdrawiam Warszawiaków
    Ostatnio edytowane przez falcon ; 05-04-2015 o 22:07 Powód: literówka
    D3/D2X > (14-24/24-70/70-200)2.8 > 85 1.4d > SB910/800

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •