Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Biegacze

  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Mazowieckie
    Posty
    92

    Domyślnie

    Jak wyniki Panowie?! Ja na tym zbiegu na Wilanowie skręciłem kolano i doczlapalem się do mety z czasem 3:47 zyciowke trzeba odłożyć na inny termin a teraz kurowanie nogi pozdrowienia dla wszystkich tych co ukonczyli owm oraz dla tych którym się nie udalo!

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hobbits Zobacz posta
    Czyli: do zobaczenia na Orlenie?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Mazowieckie
    Posty
    92

    Domyślnie

    Czyli wybrałeś 2 sposób?

  4. #24

    Domyślnie

    Pośredni. Byłem na BP i zatankowałem samochód
    Ja niestety nie mogę biegać. Dzisiaj idę na rentgen i okaże się, czy kiedykolwiek będę mógł.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  5. #25

    Domyślnie

    Ja niestety musiałem zrezygnować i nie startowałem w ogóle. Ostatnio nie biegam i nie mam kompletnie formy. Wrócić muszę do tego

  6. #26

    Domyślnie

    Ja odkąd zacząłem biegać z psem w terenie i po pagórach jakoś nie mogę się przemóc do biegów ulicznych :P Jeśli ktoś mieszka na wsi lub obrzeżach miasta to polecam taką właśnie formę.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gentil Zobacz posta
    Jak wyniki Panowie?! Ja na tym zbiegu na Wilanowie skręciłem kolano i doczlapalem się do mety z czasem 3:47 zyciowke trzeba odłożyć na inny termin a teraz kurowanie nogi pozdrowienia dla wszystkich tych co ukonczyli owm oraz dla tych którym się nie udalo!
    Ja niestety musiałem zrezygnować z biegu - kontuzja piszczela. Jestem w trakcie rehabilitacji. Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie i zacznę przygotowania do kolejnych startów. Pzdr i zdrowia dla Wszystkich!
    D3/D2X > (14-24/24-70/70-200)2.8 > 85 1.4d > SB910/800

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •