Jak wyniki Panowie?! Ja na tym zbiegu na Wilanowie skręciłem kolano i doczlapalem się do mety z czasem 3:47zyciowke trzeba odłożyć na inny termin a teraz kurowanie nogi
pozdrowienia dla wszystkich tych co ukonczyli owm oraz dla tych którym się nie udalo!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami