Okej, nie napisalem tego zlosliwie przeciez. Po prostu takie zawody mozna ogarnac tanszym sprzetem niz zasugerowales.
Szukaj
Okej, nie napisalem tego zlosliwie przeciez. Po prostu takie zawody mozna ogarnac tanszym sprzetem niz zasugerowales.
Proponuję D7100 plus N 18-300 i sprawa załatwiona, dzieci i konie
D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
http://500px.com/arekkruszka
FB MM
A tak sobie napisałem co byłoby super hiper fiu pod DX.
Taniej i ciemniej do koników to 70-300, Nikkor lub Tamron. Drugi tańszy i nie gorszy.
Do dzieci kit 18-105 i stałeczka do wyboru, tanio 35 i 50, węziej i drożej 85.
I tysz piknie.
Ajfon ogarnie, robiłem spokojnie![]()
Ostatnio edytowane przez Comret ; 21-01-2015 o 13:02
D7100 | S 70-200 f 2.8 OS HSM | N 18-105 VR | N 50 f 1.8 | N 35 f 1.8 | T 11-16 f 2.8 | Slik pro 330dx | sb 700 | yn-560 II |
Droga założycielko wątku. Napisz jakie masz obecnie obiektywy i ile chcesz przeznaczyć na cały zestaw łącznie z obiektywami, lampami i innym ew. sprzętem, to można będzie pomyśleć konkretnie.
Tak jest Nedzie Stark Tyloko obiektywy 1.8 są coś warte reszta to ajfon. Ale co zawodowiec to zawodowiec!
Ajfon robi całkiem niezłe zdjęcia. Podobnie jak cała masa bezlusterkowców czy innych kompaktów. Ja patrzę ekonomiczniePo co kupować body za 3 tysiące z ciemnym szkłem też za 3 tysiące? Rozumiem, że chodzi o uniwersalność, ale do tego nie trzeba lustrzanki. (i możesz mi tu jechać od "zawodowców", całkowicie mnie to nie wzrusza
)
Ostatnio edytowane przez Ned Stark ; 21-01-2015 o 13:49
D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
http://500px.com/arekkruszka
FB MM
Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu
Jest tak samo uniwersalny. I to miałem na myśli. To się nazywa hiperbolizacja, a nie głupota. Powtórzę jeszcze raz po co kupować lustrzankę za 3 tysiące i do tego szkło za 3 tysiące skoro ten sam efekt można uzyskać pewnie za połowę tej ceny? Albo spożytkować 3 tysiące na inny/inne obiektywy dające efekt zdecydowanie lepszy?
(bo jeśli tylko po to żeby nie przepinać szkieł i czasem sobie nie zabrudzić matrycy to ... no to to jest prawdziwa głupota przez "G")
Ostatnio edytowane przez Ned Stark ; 21-01-2015 o 14:17
D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
http://500px.com/arekkruszka
FB MM
Skontaktuj się z nami