Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Nikon

  1. #11

    Domyślnie

    Okej, nie napisalem tego zlosliwie przeciez. Po prostu takie zawody mozna ogarnac tanszym sprzetem niz zasugerowales.

  2. #12

    Domyślnie

    Proponuję D7100 plus N 18-300 i sprawa załatwiona, dzieci i konie

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Haukarapora Zobacz posta
    Proponuję D7100 plus N 18-300 i sprawa załatwiona, dzieci i konie
    Czyli w sumie ogarnie to też ajfon.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  4. #14

    Domyślnie

    A tak sobie napisałem co byłoby super hiper fiu pod DX.

    Taniej i ciemniej do koników to 70-300, Nikkor lub Tamron. Drugi tańszy i nie gorszy.
    Do dzieci kit 18-105 i stałeczka do wyboru, tanio 35 i 50, węziej i drożej 85.

    I tysz piknie.

    Ajfon ogarnie, robiłem spokojnie
    Ostatnio edytowane przez Comret ; 21-01-2015 o 13:02
    D7100 | S 70-200 f 2.8 OS HSM | N 18-105 VR | N 50 f 1.8 | N 35 f 1.8 | T 11-16 f 2.8 | Slik pro 330dx | sb 700 | yn-560 II |

  5. #15

    Domyślnie

    Droga założycielko wątku. Napisz jakie masz obecnie obiektywy i ile chcesz przeznaczyć na cały zestaw łącznie z obiektywami, lampami i innym ew. sprzętem, to można będzie pomyśleć konkretnie.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Widac, ze nie miales okazji robic takiego repo
    A kolega miał? Obiektyw 70-200 2,8 jest bardzo dobry do tego typu reportaży, choć czasami może być za wąski a czasami zbyt szeroki. Jeśli zawody pod dachem - F2,8 to podstawa.

    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  7. #17

    Domyślnie

    Tak jest Nedzie Stark Tyloko obiektywy 1.8 są coś warte reszta to ajfon. Ale co zawodowiec to zawodowiec!

  8. #18

    Domyślnie

    Ajfon robi całkiem niezłe zdjęcia. Podobnie jak cała masa bezlusterkowców czy innych kompaktów. Ja patrzę ekonomicznie Po co kupować body za 3 tysiące z ciemnym szkłem też za 3 tysiące? Rozumiem, że chodzi o uniwersalność, ale do tego nie trzeba lustrzanki. (i możesz mi tu jechać od "zawodowców", całkowicie mnie to nie wzrusza )
    Ostatnio edytowane przez Ned Stark ; 21-01-2015 o 13:49
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ned Stark Zobacz posta
    Ajfon robi całkiem niezłe zdjęcia. Podobnie jak cała masa bezlusterkowców czy innych kompaktów. Ja patrzę ekonomicznie Po co kupować body za 3 tysiące z ciemnym szkłem też za 3 tysiące? Rozumiem, że chodzi o uniwersalność, ale do tego nie trzeba lustrzanki. (i możesz mi tu jechać od "zawodowców", całkowicie mnie to nie wzrusza )
    Nie ważne co Cię wzrusza, a co nie. Ważne, że równanie ze sobą ajfona oraz D7100+N18-300 jest czystym nonsensem.
    Mamy więc dwie opcje:
    1. nie miałeś ani ajfona ani D7100 z N18-300;
    2. walnąłeś głupotę, a teraz jej na siłę bronisz

    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  10. #20

    Domyślnie

    Jest tak samo uniwersalny. I to miałem na myśli. To się nazywa hiperbolizacja, a nie głupota. Powtórzę jeszcze raz po co kupować lustrzankę za 3 tysiące i do tego szkło za 3 tysiące skoro ten sam efekt można uzyskać pewnie za połowę tej ceny? Albo spożytkować 3 tysiące na inny/inne obiektywy dające efekt zdecydowanie lepszy?
    (bo jeśli tylko po to żeby nie przepinać szkieł i czasem sobie nie zabrudzić matrycy to ... no to to jest prawdziwa głupota przez "G")
    Ostatnio edytowane przez Ned Stark ; 21-01-2015 o 14:17
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •