To widocznie mamy dwa różne pojęcia co to jest dyskusja. Odpowiedź na pytanie jakie body Nikona kupić w postaci że ajfon załatwi sprawę to według mnie nie jest dyskusja, tylko pierdzenie - ale każdy rozumie dyskusję jak potrafi.
Czy ja coś autorce zaproponowałem? Nie, bo ja nie udaję, że znam się na fotografowaniu hippiki, a polecanie Siemensa czy Nokii uznałem za intelektualnie słabe. Ale widzisz - czasem dobrze robi nie tylko samo merytoryczne zaproponowanie czegoś, ale obśmianie pisanych głupot po to, żeby dyskusja wróciła na lepsze tory. I takie zadanie miała moja uwaga, ale nie każdy ją zrozumiał.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami