Close

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 118

Wątek: D610 czy D700

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Spójrz na giełdę i inne periodyki, jakie niskie ceny "trzyma" D700. Okolice 3kpln to już poniżej wartości "użytkowej" tego sprzętu. Ceny poleciały masakrycznie.
    MZ dlatego, że wielu napaliło się na D750...
    Nikon

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coldphate Zobacz posta
    Ja też przesiadałem się z D90. D610 to świetny aparat i też używam go z gripem. Jeśli chcesz poczuć na prawdę dużą różnicę - weź D610.
    W moim przypadku - identyczna przesiadka jestem mega zadowolony.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzdz72 Zobacz posta
    W moim przypadku - identyczna przesiadka jestem mega zadowolony.
    Z dwójki D610 czy D700 też wziąłbym tego pierwszego.
    Nikon

  4. #34

    Domyślnie

    Witam!
    Ja z kolei (jako użytkownik d300s) dokupiłem d700. Wolę jednak coś starszego, ale sprawdzonego, poza tym - te same baterie, grip i obsługa (d300s się nie planuję na razie pozbyć). O "pancerności" nie wspomnę...
    pozdrowienia!
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  5. #35
    Oszczędny w słowach Awatar krispike
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Lubelszczyzna
    Posty
    180

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ck_dezerter Zobacz posta
    Witam!
    Ja z kolei (jako użytkownik d300s) dokupiłem d700. Wolę jednak coś starszego, ale sprawdzonego, poza tym - te same baterie, grip i obsługa (d300s się nie planuję na razie pozbyć). O "pancerności" nie wspomnę...
    pozdrowienia!
    Miałem podobny dylemat. Postąpię dokładnie tak jak Ty.
    |D50|D300s|N18-70|N50/1.8|T17-50/2.8VC|SB-800|MF055XPro|
    "Wszystko, na co patrzysz w Twoim otoczeniu, powinno Cię cieszyć. A wszystko, co widzisz... to światło"

  6. #36

    Domyślnie

    A jak ma się rozmieszczenie punktów AF takie trochę ściśnięte duży problem w kadrowaniem ? chodzi oczywiście o D610.
    D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ck_dezerter Zobacz posta
    Witam!
    Ja z kolei (jako użytkownik d300s) dokupiłem d700. Wolę jednak coś starszego, ale sprawdzonego, poza tym - te same baterie, grip i obsługa (d300s się nie planuję na razie pozbyć). O "pancerności" nie wspomnę...
    pozdrowienia!
    Pozbędziesz się 300ki baaardzo szybko. Przerobiłem na własnej skórze

    Jako wieloletni użytkownik D700 mogę o tej puszce wypowiadać się praktycznie w samych superlatywach. Przy obecnych cenach to bardzo dobra propozycja i mocno bym się nad nią zastanowił.

    D610 z pewnością lepsza matryca. Jeśli ktoś ma D7100 i pasuje mu puszka (budowa, grip itd) robi portrety to chyba lepsza opcja ze względu na 24mpix.
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    Pozbędziesz się 300ki baaardzo szybko. Przerobiłem na własnej skórze

    Jako wieloletni użytkownik D700 mogę o tej puszce wypowiadać się praktycznie w samych superlatywach. Przy obecnych cenach to bardzo dobra propozycja i mocno bym się nad nią zastanowił.

    D610 z pewnością lepsza matryca. Jeśli ktoś ma D7100 i pasuje mu puszka (budowa, grip itd) robi portrety to chyba lepsza opcja ze względu na 24mpix.
    W takim wypadku na pewno jest to lepsza opcja, zwłaszcza, że ergonomia chyba podobna w D7100 i D610. A jak jest z zasilaniem ? mają oba tę samą baterię i grip?
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  9. #39

    Domyślnie

    Ergonomicznie D300 i D700 są prawie identyczne. D7100 i D610 to mniejsze puszki.

  10. #40

    Domyślnie

    Jasne, to wiem, ale chodziło mi o to, czy D7100 i D610 mają to samo zasilanie, bo co do ich gabarytów, to też wydają się być bardzo do siebie zbliżone?
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •