Szukaj
Tak, D7100 i D610 "jadą" na EN-EL15. A co do wielkości obu- gabarytowo chyba podobne, ale D610 ma wygodniejszy, czyli chyba szerszy chwyt. Przynajmniej takie moje odczucia.
aha, jasne! To nawet dość sensownie (tak, jak było w starszych Nikonach).
Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...
Ja niedawno stojąc przed takim samym wyborem zdecydowałem się na 700, jestem bardzo zadowolony. O wyborze zadecydowała taka sama ergonomia jak w 300, które było moim poprzednim body, a pod względem obsługi uznałem za mój ideał.
Ci co posiadali D300, i ich decyzja przejścia na D700 wydaje się oczywista, ale grupa mająca D7100, i ich decyzja o wyborze pomiędzy D700 a D610 raczej idzie w kierunku D610. Ja już jestem przekonany co do wyboru 610tki, w moim przypadku będzie to używka.
D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll
D610 i D7100 fajny duet na stałki![]()
FuFu X100T
Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
Moje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca
Seś@ to co napisałeś, fajnie pokrywa się z Twoim podpisem![]()
D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll
Skontaktuj się z nami