Close

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 118

Wątek: D610 czy D700

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ck_dezerter Zobacz posta
    Jasne, to wiem, ale chodziło mi o to, czy D7100 i D610 mają to samo zasilanie, bo co do ich gabarytów, to też wydają się być bardzo do siebie zbliżone?
    EN-EL15 jest w D7000, D7100, D600, D610, D800, D800E, D810
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  2. #42

    Domyślnie

    Tak, D7100 i D610 "jadą" na EN-EL15. A co do wielkości obu- gabarytowo chyba podobne, ale D610 ma wygodniejszy, czyli chyba szerszy chwyt. Przynajmniej takie moje odczucia.

  3. #43

    Domyślnie

    aha, jasne! To nawet dość sensownie (tak, jak było w starszych Nikonach).
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  4. #44

    Domyślnie

    Ja niedawno stojąc przed takim samym wyborem zdecydowałem się na 700, jestem bardzo zadowolony. O wyborze zadecydowała taka sama ergonomia jak w 300, które było moim poprzednim body, a pod względem obsługi uznałem za mój ideał.

  5. #45

    Domyślnie

    Ci co posiadali D300, i ich decyzja przejścia na D700 wydaje się oczywista, ale grupa mająca D7100, i ich decyzja o wyborze pomiędzy D700 a D610 raczej idzie w kierunku D610. Ja już jestem przekonany co do wyboru 610tki, w moim przypadku będzie to używka.
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robson_zg Zobacz posta
    Ci co posiadali D300, i ich decyzja przejścia na D700 wydaje się oczywista, ale grupa mająca D7100, i ich decyzja o wyborze pomiędzy D700 a D610 raczej idzie w kierunku D610. Ja już jestem przekonany co do wyboru 610tki, w moim przypadku będzie to używka.
    Dokładnie TAK ! Jak ktoś ma 7100 to wzięcie D700 faktycznie ma średni sens, a 610 jest logiczna, natomiast dla zadowolonych użytkowników 300 i 300s 700 tka powinna być fajniejsza.
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  7. #47

    Domyślnie

    D610 i D7100 fajny duet na stałki
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez picia78 Zobacz posta
    A jak ma się rozmieszczenie punktów AF takie trochę ściśnięte duży problem w kadrowaniem ? chodzi oczywiście o D610.
    ponawam pytanie cos ktos
    D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez picia78 Zobacz posta
    ponawam pytanie cos ktos
    Jednoznacznej odpowiedzi nie dostaniesz. Jednym takie rozmieszczenie nie przeszkadza, a ci dla których jest to nie do przełknięcia zapewne wybrali coś innego.

  10. #50

    Domyślnie

    Seś@ to co napisałeś, fajnie pokrywa się z Twoim podpisem
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •