Szukaj
Nie ma się co kłócić, to jak ktoś odbiera mentalność Niemców, Polaków i innych to dość subiektywna sprawa. Spotkałem Niemców takich i innych, ale Polaków również. I wywyższanie nie jest Polakom obce, szczególnie jeśli ten inny ktoś pochodzi ze wschodu, Chin czy Afryki. Koniec tematu, to nie to forum.
Skontaktuj się z nami