Ogłosił upadłość, ale może chodzi tylko o część od telewizorów. Szkoda by było
http://www.br.de/nachrichten/mittelf...lvenz-100.html
Szukaj
Ogłosił upadłość, ale może chodzi tylko o część od telewizorów. Szkoda by było
http://www.br.de/nachrichten/mittelf...lvenz-100.html
Szkoda by było, ale myślisz, że taki potencjał się zmarnuje całkiem. Ja uważam, że znajdzie się na pewno korporacja chętna wykupić każdy segment Metz'a
Mam nadzieje ze sie odkręci
Założę się ze cala litania podatków się do tego przyczyniła,
niedawno utworzyli komórkę do sprawdzania oszustw podatkowych ( szukaja bo im malo ), dotacje będą ostro kontrolowane ( tu akurat racja ) ale wykończą tych co trzymają ten cały socjal i leni patentowanych na barkach aż pierd...
Pokazywali w tv, młoda kobieta idzie do pracy dostanie 1200€ wypłaty w sobotę i niedziele dorabia za 6 € na godz. dodatkowo 200 €, żeby być mobilnym musi dojeżdżać autem
utrzymanie auta + benz 100 €
ubezpieczenie auta 100 €
mieszkanie wynajem 500 - 600 €
wyżywienie 350 €
kosmetyki 50 €
ubrania do pracy, ubrania prywatne komórka, media itp 200 €
dokładnie nie pamiętam cen w każdym razie zostaje 0 €
Przyjeżdża Polak to zakasa rękawy a przyjeżdża Rumun Bułgar i pierwsze co to ubiega się o Hartz IV ( najwyższej klasy pomoc finansowa ) ostatnio nawet sądownie sie domagali i wygrali
a potem sie dziwią skąd sie berze zło
klik
http://www.welt.de/politik/deutschla...m-Europas.html
naciera coraz więcej, tylko czekam końca, raczej mojego
Nikt Cie nie zmusza do czytania, Unijne € tez nie jest waluta urzędową ale póki co to pożyczać łatwo.
Jaka mentalność ? taka ?
czy ze odbierają sobie a pakują w świat, a potrafisz sobie wyobrazić jak Niemcy pójdą na dno? skończą się dotacje Unijne, jakby zabrać "zachód" Polsce ? to byś wcinał ruska słoninę i jeździł wołgą do pracy, chyba widzisz co sie za granica wschodnia dzieje, jak ludzie żyją
czy Turcy maja nam źle życzyć za nasza mentalność i przeszłość ?
Może się narażę, ale nie ma czegoś takiego jak niemiecka mentalność. Tak samo można by powiedzieć o polskiej mentalności. Są ludzie tacy i tacy a każde państwo dba o swoje interesy. Normalna sprawa. Zastanawialiście się kiedyś jakby to byłoby w Polsce gdyby u nas było tylu imigrantów?
Ale odbiegamy od tematu.
Mam nadzieję, że chodzi tylko o dział TV, na którym od dawna źle się dzieje. I Sony i Panasonic mają kłopoty.
chodzi, przynajmniej na razie, o dzial tv.
I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr
Rozumiem, że jak zwykle "iber ales" - tak wiem, źle napisałem.
A reszta to jakiś bełkot, doczytaj/pomyśl gdzie te "ofiarowane" euro finalnie trafią.
Przed 89 rokiem nie jadłem słoniny.
Zresztą...
Niech każdy gloryfikuje to co chce.
Co do mentalności niemieckiej - ja ją widzę, w odniesieniu do rodziny, pieniędzy/ traktowaniu innych nacji itd., ale jeśli dla was jest ok to też nia ma o czym gadać.
Ostatnio edytowane przez Onsajt ; 20-11-2014 o 21:30
Czesc, Serwus, Strzalka, Witka, Siema, Elo, Hej, Jak tam? - mowi Rafał
Skontaktuj się z nami