KONDZIU nie szukaj jakiś wyszukanych wymyślnych profili okiennych, bo wszystko to jeden szit. Szukaj ekipy montażystów dobrych , sprawdzonych, solidnych ludzi którzy Ci te okna obsadzą zgodnie z technologią producenta, wyregulują po montażu, wyregulują raz jeszcze po kilku miesiącach, udzielą instrukcji jak je uzywwać i jak przestawic rygielki na zimę i na lato, dadza do tego kluczyk. A nie wpadną wypier... stare okna, a w otwory wrzucą nowe i szybko spier... z akasą od Ciebie. Dzisiaj każdy jest fotografem , każdy jest montażystą okin i innym fachowcemPilnuj papierów kart gwarancyjnych ze stęplami i z datami zakupu. Potem jak bedzie problem to bedziesz gwarancyjny to bedziesz mial spychologie miedzy DELERAm-montażystą, a producentem i nie będzie nikogo winnego
Gówniane niby proste tanie okna porządnie zamontowane to lepszy wydatek niż wypasione konstrukcje wrzucone w dziury i uciekamy
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami