Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Okna PCV

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    Widzę że kolega fachowiec....dużo się napatrzył przy wykonywaniu elewacji .
    Sam sobie wstawiałem kiedyś to się dowiadywałem co nieco. Chciałem posłużyć dobrą radą z doświadczenia, ale jak widać lepiej jest wyśmiać zamiast podyskutować jak ktoś ma swoje teorie.
    FUJIFILM X-T1 + FUJINON 18-55 F2.8-4 R LM OIS

  2. #22

    Domyślnie

    Decyzja podjęta, wybrałem profil Veka model S-line z szarą uszczelką oraz szybą z ciepłą ramką, okucia Roto NT, produkowane przez KNS.
    Ostatnio edytowane przez kondziu ; 03-12-2014 o 12:59

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •