Trochę ciężko mi taskać lustrzankę na dłuższe piesze wycieczki, więc kupiłem sobie bezlusterkowca, dokupiłem do niego przejściówkę na bagnet nikon F i mogę używać w manualu dwóch moich szkieł (stałki 14 i 50 )a chciałbym jeszcze coś w okolicy 100, chciałbym dokupić kilka szkieł starszych , które bym mógł używać z tą przejściówką, czy oprócz szkieł nikona będą też pasować jakieś inne szkła ( nie chodzi mi o przeniesienie jakiejkolwiek automatyki, tylko żeby dało się podpiąć,podobnie wyglądają bagnety Fuji AX, jakieś szkła z byłego ZSRR - pod kieva) alternatywą jest dokupienie następnej przejściówki i kupienie szkieł z mocowaniem 42 mm jest tego dużo i tanie. Jeśli ktoś coś kombinował w tym temacie to wdzięczny był bym za wskazówki
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami