Szukaj
Nooo taak !
Takie fotki chciałbym kiedyś robić...
Widać i porę dnia i szczegóły oświetlone, hmmm: 'złotą godziną' - podoba mi się bardzo !
Pzdr.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Super. Jakoś takie zdjęcia kojarzą mi się z żarówką w oczy....Myśląc o wschodzie oczywiście. Ładnie grają promienie słońca, oj ładnie. Bardzo ładnie.
Fuji
Fotka w Twoim stylu. Szeroko, ładnie z delikatnymi kolorami. Bardzo ładnie.
Fajny kadr. Podobają mi się te kolorki na kamieniach. Pozdrawiam
D3100 N18-55, N35 1.8, S70-300
Skontaktuj się z nami