Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Falochron

  1. #1

    Domyślnie Falochron

    zapraszam




    Ostatnio edytowane przez harb ; 08-11-2014 o 20:29

  2. #2

    Domyślnie

    Nooo taak !

    Takie fotki chciałbym kiedyś robić...
    Widać i porę dnia i szczegóły oświetlone, hmmm: 'złotą godziną' - podoba mi się bardzo !

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    Super. Jakoś takie zdjęcia kojarzą mi się z żarówką w oczy.... Myśląc o wschodzie oczywiście. Ładnie grają promienie słońca, oj ładnie. Bardzo ładnie.
    Fuji

  4. #4
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Nooo taak !

    Takie fotki chciałbym kiedyś robić...
    Widać i porę dnia i szczegóły oświetlone, hmmm: 'złotą godziną' - podoba mi się bardzo !

    Pzdr.
    Zgadzam się... Nic dodać...

  5. #5

    Domyślnie

    Fotka w Twoim stylu . Szeroko, ładnie z delikatnymi kolorami. Bardzo ładnie.

  6. #6

    Domyślnie

    Fajny kadr. Podobają mi się te kolorki na kamieniach. Pozdrawiam
    D3100 N18-55, N35 1.8, S70-300

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •