tak sobie ostatnio z kolegą żartowaliśmy, co będzie z nami niebawem - i teraz mi się skojarzyło (proszę z duuużym przymrużeniem oka)
-Widziałeś na profilu Antonia jego zdjęcia z tą młodą laską?
-Widziałem.
-I jak?
-Całkiem, całkiem, bardzo ładny bokeh.
![]()
Szukaj








Skontaktuj się z nami